Parcela st. 821 v KÚ Kyjovice ve Slezsku - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 821 v KÚ Kyjovice ve Slezsku obec Kyjovice o výměře 55m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Kyjovice
Kyjovice ve Slezsku

Parcela st. 821 v KÚ Kyjovice ve Slezsku
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 821
Výměra parcely 55m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Kyjovice 1121
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 17.05.2000
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.438873806
Umístění parcely
Definiční bodX:-1098879.79 Y:-487396.91
GPS pozice49.84644473411987,18.046755948262778
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 821 v KÚ Kyjovice ve Slezsku, Katastrální mapa
Kyjovice 1121 na parcele st. 821 v KÚ Kyjovice ve Slezsku
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní1121
Na parcelest. 821
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Kyjovice 1121
Zastavěná plocha55m2
ID Budovy92087806
Platí od 21.12.2023
KódSO.4607244
Definiční bodX:-1098876.46 Y:-487396.35
Umístění objektu
Definiční bodX:-1098876.46 Y:-487396.35
GPS pozice49.84647500081437,18.046759603184846
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Kyjovice 1121 na parcele st. 821 v KÚ Kyjovice ve Slezsku, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 821 v KÚ Kyjovice ve Slezsku

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 821 v KÚ Kyjovice ve Slezsku jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela st.821 55   Kyjovice ve Slezsku Kyjovice

Parcela st. 821 v KÚ Kyjovice ve Slezsku, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Kyjovice č.e.1121 st.821, Kyjovice ve Slezsku 3.38 21.12.2023
Kyjovice č.e.1129 st.809, Kyjovice ve Slezsku 16.70 21.12.2023
Kyjovice č.e.1115 st.813, Kyjovice ve Slezsku 22.06 21.12.2023
Kyjovice č.e.1096 st.834, Kyjovice ve Slezsku 20.01 21.12.2023
Kyjovice č.e.1080 st.824, Kyjovice ve Slezsku 26.56 21.12.2023
Kyjovice č.e.1097 st.838, Kyjovice ve Slezsku 29.69 21.12.2023
Kyjovice č.e.1111 st.815, Kyjovice ve Slezsku 36.38 21.12.2023
Kyjovice č.e.1094 st.830, Kyjovice ve Slezsku 33.08 21.12.2023
Kyjovice č.e.1117 st.806, Kyjovice ve Slezsku 30.76 26.04.2021
Kyjovice č.e.1093 st.836, Kyjovice ve Slezsku 41.35 21.12.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.