Parcela st. 45/3 v KÚ Moravský Lačnov - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 45/3 v KÚ Moravský Lačnov obec Svitavy o výměře 48m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Svitavy
Moravský Lačnov

Parcela st. 45/3 v KÚ Moravský Lačnov
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 45/3
Výměra parcely 48m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 29.10.2014
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.43902686010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1095121.58 Y:-600509.76
GPS pozice49.77951038092134,16.47763214656265
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 45/3 v KÚ Moravský Lačnov, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 45 v KÚ Moravský Lačnov

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 45 v KÚ Moravský Lačnov jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Svitavy, Lačnov 45 23   Moravský Lačnov Svitavy
Parcela 1837/45 120   Moravský Lačnov Svitavy
Parcela 1927/45 68   Moravský Lačnov Svitavy
Parcela 1969/45 30   Moravský Lačnov Svitavy
Parcela 2054/45 5661   Moravský Lačnov Svitavy
Parcela 2121/45 86   Moravský Lačnov Svitavy
Parcela 2589/45 368   Moravský Lačnov Svitavy
Parcela st.45/1 184   Moravský Lačnov Svitavy
Parcela st.45/2 97   Moravský Lačnov Svitavy
Parcela st.45/3 48   Moravský Lačnov Svitavy

Parcela st. 45/3 v KÚ Moravský Lačnov, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Lačnov č.p.66, Svitavy st.45/1, Moravský Lačnov 11.41 08.02.2024
Lačnov č.p.316, Svitavy st.45/2, Moravský Lačnov 14.71 08.02.2024
Lačnov č.p.67, Svitavy st.46, Moravský Lačnov 31.83 08.02.2024
Objekt 47935529 st.44/4, Moravský Lačnov 32.63 01.07.2011
Objekt 49064614 st.2188, Moravský Lačnov 36.97 01.07.2011
Lačnov č.p.321, Svitavy st.44/2, Moravský Lačnov 36.82 08.02.2024
Lačnov č.p.65, Svitavy st.44/1, Moravský Lačnov 38.37 08.02.2024
Lačnov č.p.68, Svitavy st.40, Moravský Lačnov 61.53 08.02.2024
Lačnov č.p.336, Svitavy st.44/3, Moravský Lačnov 47.91 08.02.2024
Lačnov č.p.284, Svitavy st.306/4, Moravský Lačnov 55.12 08.02.2024

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.