Parcela st. 32/42 v KÚ Malé Hoštice - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 32/42 v KÚ Malé Hoštice obec Opava o výměře 135m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Opava
Malé Hoštice

Parcela st. 32/42 v KÚ Malé Hoštice
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 32/42
Výměra parcely 135m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Malé Hoštice 400, Opava
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 25.01.2006
Způsob ochrany pozemku ochrana vodního zdroje
ochranné pásmo vodního zdroje 2.stupně
ID parcelyPA.459225806
Umístění parcely
Definiční bodX:-1088227.12 Y:-493665.39
GPS pozice49.93680640503257,17.946644590961657
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 32/42 v KÚ Malé Hoštice, Katastrální mapa
Malé Hoštice 400, Opava na parcele st. 32/42 v KÚ Malé Hoštice
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní400
Na parcelest. 32/42
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, V Zátiší 400/12
Zastavěná plocha135m2
Počet bytů2
Počet podlaží2
ID Budovy95596806
Platí od 20.12.2023
KódSO.4442776
Definiční bodX:-1088223.71 Y:-493664.77
Umístění objektu
Definiční bodX:-1088223.71 Y:-493664.77
GPS pozice49.93683743855755,17.9466489233991
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Malé Hoštice 400, Opava na parcele st. 32/42 v KÚ Malé Hoštice, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 32 v KÚ Malé Hoštice

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 32 v KÚ Malé Hoštice jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Opava, Malé Hoštice 32 315   Malé Hoštice Opava
Parcela 32/1 718   Malé Hoštice Opava
Parcela 32/10 993   Malé Hoštice Opava
Parcela 32/11 625   Malé Hoštice Opava
Parcela 32/12 636   Malé Hoštice Opava
Parcela 32/13 598   Malé Hoštice Opava
Parcela 32/14 338   Malé Hoštice Opava
Parcela 32/15 551   Malé Hoštice Opava
Parcela 32/16 522   Malé Hoštice Opava
Parcela 32/19 186   Malé Hoštice Opava
Parcela 32/2 535   Malé Hoštice Opava
Parcela 32/3 542   Malé Hoštice Opava
Parcela 32/4 477   Malé Hoštice Opava
Parcela 32/5 445   Malé Hoštice Opava
Parcela 32/7 307   Malé Hoštice Opava
Parcela 32/8 552   Malé Hoštice Opava
Parcela 32/9 329   Malé Hoštice Opava
Parcela st.32/17 121   Malé Hoštice Opava
Parcela st.32/18 172   Malé Hoštice Opava
Parcela st.32/20 134   Malé Hoštice Opava

Parcela st. 32/42 v KÚ Malé Hoštice, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Malé Hoštice č.p.400, Opava st.32/42, Malé Hoštice 3.47 20.12.2023
Malé Hoštice č.p.392, Opava st.32/41, Malé Hoštice 9.26 20.12.2023
Objekt 49633937 st.32/53, Malé Hoštice 11.68 29.01.2013
Malé Hoštice č.p.388, Opava st.32/36, Malé Hoštice 16.49 20.12.2023
Malé Hoštice č.p.374, Opava st.32/33, Malé Hoštice 25.39 20.12.2023
Malé Hoštice č.p.384, Opava st.32/35, Malé Hoštice 24.00 20.12.2023
Malé Hoštice č.p.383, Opava st.32/32, Malé Hoštice 31.47 20.12.2023
Malé Hoštice č.p.363, Opava st.32/52, Malé Hoštice 39.01 20.12.2023
Malé Hoštice č.p.380, Opava st.32/31, Malé Hoštice 38.82 20.12.2023
Malé Hoštice č.p.176, Opava st.35, Malé Hoštice 36.37 20.12.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.