Parcela st. 565 v KÚ Chřibská - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 565 v KÚ Chřibská o výměře 74m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Chřibská
KÚ Chřibská

Parcela st. 565 v KÚ Chřibská
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 565
Výměra parcely 74m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Chřibská 4
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 29.07.1999
Způsob ochrany pozemku neurčen
rozsáhlé chráněné území
ID parcelyPA.468413531
Umístění parcely
Definiční bodX:-958608.92 Y:-726734.39
GPS pozice50.858872464060376,14.48403771308357
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 565 v KÚ Chřibská, Katastrální mapa
Chřibská 4 na parcele st. 565 v KÚ Chřibská
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní4
Na parcelest. 565
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Chřibská 4
Zastavěná plocha74m2
Podlahová plocha67m2
Obestavěný prostor444m3
Počet bytů1
Počet podlaží2
ID Budovy95307531
Platí od 19.01.2022
KódSO.38628
Definiční bodX:-958607.25 Y:-726731.99
Umístění objektu
Definiční bodX:-958607.25 Y:-726731.99
GPS pozice50.858890259139095,14.484068272099238
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Chřibská 4 na parcele st. 565 v KÚ Chřibská, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 565 v KÚ Chřibská

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 565 v KÚ Chřibská jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela st.565 74   Chřibská Chřibská

Parcela st. 565 v KÚ Chřibská, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Chřibská č.p.4 st.565, Chřibská 2.92 19.01.2022
Objekt 45102821 st.567/3, Chřibská 19.68 01.07.2011
Objekt 147123542 st.564/2, Chřibská 20.82 04.07.2024
Chřibská č.p.319 st.567/2, Chřibská 18.08 16.05.2022
Objekt 147123992 st.790/4, Chřibská 26.05 04.07.2024
Chřibská č.p.312 st.563, Chřibská 25.70 27.12.2023
Chřibská č.p.289 st.571, Chřibská 42.91 27.12.2023
Chřibská č.p.267 st.558, Chřibská 48.54 27.12.2023
Chřibská č.p.262 st.559, Chřibská 71.52 27.12.2023
Chřibská č.p.269 st.573, Chřibská 59.05 27.12.2023

Příbuzné stránky

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.