Parcela st. 371/2 v KÚ Stará Plesná - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 371/2 v KÚ Stará Plesná obec Ostrava o výměře 1236m², zahrada.
Katastrální území
Obec Ostrava
Stará Plesná

Parcela st. 371/2 v KÚ Stará Plesná
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 371/2
Výměra parcely 1236m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 08.12.2015
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
62611 1074
62641 41
64610 121
ID parcelyPA.48307129010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1098312.46 Y:-479684.52
GPS pozice49.85761812891252,18.152887793743744
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 371/2 v KÚ Stará Plesná, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 371 v KÚ Stará Plesná

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 371 v KÚ Stará Plesná jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Ostrava, Plesná 371 90   Stará Plesná Ostrava
Parcela 371 1730   Stará Plesná Ostrava
Parcela 371/1 273   Stará Plesná Ostrava
Parcela 371/2 1236   Stará Plesná Ostrava
Parcela 371/3 7   Stará Plesná Ostrava
Parcela 371/4 82   Stará Plesná Ostrava
Parcela 371/6 85   Stará Plesná Ostrava
Parcela 371/7 9   Stará Plesná Ostrava
Parcela st.371/5 38   Stará Plesná Ostrava

Parcela st. 371/2 v KÚ Stará Plesná, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Plesná č.p.337, Ostrava st.368/2, Stará Plesná 23.19 20.12.2023
Plesná č.p.349, Ostrava st.369/2, Stará Plesná 28.50 24.10.2019
Plesná č.p.137, Ostrava st.366, Stará Plesná 53.70 20.12.2023
Plesná č.p.164, Ostrava st.370/1, Stará Plesná 50.44 27.01.2022
Plesná č.p.389, Ostrava st.362/4, Stará Plesná 59.24 20.12.2023
Plesná č.p.90, Ostrava st.373, Stará Plesná 57.29 20.12.2023
Plesná č.p.151, Ostrava st.361/1, Stará Plesná 71.98 20.12.2023
Plesná č.p.132, Ostrava st.375, Stará Plesná 86.06 20.12.2023
Plesná č.p.341, Ostrava st.363/3, Stará Plesná 82.62 04.06.2021
Plesná č.p.182, Ostrava st.202, Stará Plesná 94.43 20.12.2023
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.