Parcela st. 109/1 v KÚ Třebušín - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 109/1 v KÚ Třebušín o výměře 197m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Třebušín
KÚ Třebušín

Parcela st. 109/1 v KÚ Třebušín
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 109/1
Výměra parcely 197m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití manipulační plocha
Platí od 07.09.2016
Způsob ochrany pozemku ochrana přírody a krajiny
chráněná krajinná oblast - II.-IV.zóna
ID parcelyPA.48618102010
Umístění parcely
Definiční bodX:-984472.57 Y:-750091.27
GPS pozice50.59974600172672,14.206646551319698
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 109/1 v KÚ Třebušín, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 109 v KÚ Třebušín

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 109 v KÚ Třebušín jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 109 279   Třebušín Třebušín
Parcela 109/1 197   Třebušín Třebušín
Parcela 109/2 37   Třebušín Třebušín
Parcela 109/4 45   Třebušín Třebušín
Parcela st.109/1 164   Třebušín Třebušín
Parcela st.109/2 63   Třebušín Třebušín
Parcela st.109/3 273   Třebušín Třebušín

Parcela st. 109/1 v KÚ Třebušín, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Třebušín č.e.367 st.79/2, Třebušín 10.67 28.12.2023
Třebušín č.e.354 st.79/1, Třebušín 28.83 28.12.2023
Objekt 50082337 st.331, Třebušín 27.02 01.07.2011
Objekt 47642157 st.82/9, Třebušín 27.70 01.07.2011
Objekt 100330088 st.174/3, Třebušín 29.06 28.02.2020
Třebušín č.p.114 st.82/6, Třebušín 32.42 28.12.2023
Objekt 41118723 st.174/2, Třebušín 31.21 01.07.2011
Objekt 50082329 st.325, Třebušín 33.56 01.07.2011
Objekt 102432317 st.80/1, Třebušín 42.91 07.09.2020
Objekt 43496351 st.324, Třebušín 36.11 01.07.2011

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.