Parcela st. 119/1 v KÚ Stará Chodovská - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 119/1 v KÚ Stará Chodovská obec Chodov o výměře 1667m², zahrada.
Katastrální území
Obec Chodov
KÚ Stará Chodovská

Parcela st. 119/1 v KÚ Stará Chodovská
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 119/1
Výměra parcely 1667m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 20.01.2020
Způsob ochrany pozemku
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
55211 1667
ID parcelyPA.486859409
Umístění parcely
Definiční bodX:-1007355.74 Y:-860458.24
GPS pozice50.24842034785881,12.718740114050226
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 119/1 v KÚ Stará Chodovská, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 119 v KÚ Stará Chodovská

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 119 v KÚ Stará Chodovská jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Chodov, Stará Chodovská 119 156   Stará Chodovská Chodov
Parcela 119/1 1667   Stará Chodovská Chodov
Parcela 119/2 15   Stará Chodovská Chodov

Parcela st. 119/1 v KÚ Stará Chodovská, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Stará Chodovská č.p.23, Chodov st.118, Stará Chodovská 27.74 22.07.2020
Stará Chodovská č.p.63, Chodov st.90, Stará Chodovská 45.09 27.12.2023
Stará Chodovská č.p.119, Chodov st.99, Stará Chodovská 52.41 27.12.2023
Stará Chodovská č.p.18, Chodov st.121, Stará Chodovská 46.54 27.12.2023
Stará Chodovská č.p.72, Chodov st.93, Stará Chodovská 51.74 27.12.2023
Objekt 101443111 st.113/2, Stará Chodovská 60.02 11.06.2020
Stará Chodovská č.p.34, Chodov st.112, Stará Chodovská 60.28 27.12.2023
Objekt 101443293 st.113/3, Stará Chodovská 72.78 11.06.2020
Stará Chodovská č.p.123, Chodov st.89/4, Stará Chodovská 70.04 27.12.2023
Objekt 93872208 st.230/33, Stará Chodovská 85.93 23.04.2018

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.