Parcela st. 456/2 v KÚ České Budějovice 5 - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 456/2 v KÚ České Budějovice 5 obec České Budějovice o výměře 26m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec České Budějovice
České Budějovice 5

Parcela st. 456/2 v KÚ České Budějovice 5
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 456/2
Výměra parcely 26m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, České Budějovice 46894888
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 16.11.2021
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.5028765301
Umístění parcely
Definiční bodX:-1166967.74 Y:-754320.61
GPS pozice48.969158333373,14.496279163385179
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 456/2 v KÚ České Budějovice 5, Katastrální mapa
České Budějovice 46894888 na parcele st. 456/2 v KÚ České Budějovice 5
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovníBez č.p. nebo č.e.
Na parcelest. 456/2
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu -
Zastavěná plocha36m2
Podlahová plocha30m2
Obestavěný prostor129m3
Počet podlaží1
ID Budovy699833301
Platí od 16.11.2021
KódSO.46894888
Definiční bodX:-1166970.37 Y:-754318.34
Umístění objektu
Definiční bodX:-1166970.37 Y:-754318.34
GPS pozice48.96913766321521,14.49631474152278
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
České Budějovice 46894888 na parcele st. 456/2 v KÚ České Budějovice 5, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 456 v KÚ České Budějovice 5

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 456 v KÚ České Budějovice 5 jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt České Budějovice, České Budějovice 5 456 97   České Budějovice 5 České Budějovice
Parcela 456/1 2194   České Budějovice 5 České Budějovice
Parcela 456/5 9   České Budějovice 5 České Budějovice
Parcela 456/6 4   České Budějovice 5 České Budějovice
Parcela st.456/2 26   České Budějovice 5 České Budějovice

Parcela st. 456/2 v KÚ České Budějovice 5, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 46894888 st.456/2, České Budějovice 5 3.47 16.11.2021
České Budějovice 5 č.p.2856, České Budějovice 82604990010 9.59 15.06.2021
Objekt 40522792 st.451, České Budějovice 5 28.54 01.07.2011
Objekt 46891668 st.458/7, České Budějovice 5 33.49 01.07.2011
Objekt 40518825 st.458/6, České Budějovice 5 36.30 01.07.2011
Objekt 50508199 st.458/5, České Budějovice 5 39.13 01.07.2011
Objekt 46912436 st.465/2, České Budějovice 5 51.75 01.07.2011
Objekt 40512541 st.458/4, České Budějovice 5 42.01 01.07.2011
Objekt 46906738 st.446/3, České Budějovice 5 47.26 01.07.2011
Objekt 46897313 st.458/3, České Budějovice 5 44.86 01.07.2011
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.