Parcela st. 85/1 v KÚ Chrášťany u Týna nad Vltavou - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 85/1 v KÚ Chrášťany u Týna nad Vltavou obec Chrášťany o výměře 52m², zahrada.
Katastrální území
Obec Chrášťany
Chrášťany u Týna nad Vltavou

Parcela st. 85/1 v KÚ Chrášťany u Týna nad Vltavou
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 85/1
Výměra parcely 52m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 02.11.2010
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
52911 52
ID parcelyPA.5147560301
Umístění parcely
Definiční bodX:-1130228.86 Y:-757074.93
GPS pozice49.293077845945945,14.390421799904777
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 85/1 v KÚ Chrášťany u Týna nad Vltavou, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 85 v KÚ Chrášťany u Týna nad Vltavou

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 85 v KÚ Chrášťany u Týna nad Vltavou jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Chrášťany 85 235   Chrášťany u Týna nad Vltavou Chrášťany
Parcela 85/1 52   Chrášťany u Týna nad Vltavou Chrášťany
Parcela 85/2 37   Chrášťany u Týna nad Vltavou Chrášťany
Parcela 85/3 27   Chrášťany u Týna nad Vltavou Chrášťany

Parcela st. 85/1 v KÚ Chrášťany u Týna nad Vltavou, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Chrášťany č.p.51 st.150/1, Chrášťany u Týna nad Vltavou 8.44 24.12.2023
Chrášťany č.p.42 st.22/1, Chrášťany u Týna nad Vltavou 23.96 16.09.2024
Chrášťany č.p.52 st.149, Chrášťany u Týna nad Vltavou 17.74 24.12.2023
Objekt 50321323 st.311, Chrášťany u Týna nad Vltavou 23.92 01.07.2011
Objekt 43367135 st.312, Chrášťany u Týna nad Vltavou 27.80 01.07.2011
Chrášťany č.p.94 st.22/2, Chrášťany u Týna nad Vltavou 41.50 16.09.2024
Chrášťany č.p.146 st.351, Chrášťany u Týna nad Vltavou 45.38 01.04.2022
Chrášťany č.p.98 st.227, Chrášťany u Týna nad Vltavou 43.70 24.12.2023
Chrášťany č.p.41 st.24, Chrášťany u Týna nad Vltavou 41.65 24.12.2023
Objekt 42887801 st.309, Chrášťany u Týna nad Vltavou 45.36 01.07.2011

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.