Parcela st. 243 v KÚ Nová Ves u Českých Budějovic - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 243 v KÚ Nová Ves u Českých Budějovic obec Nová Ves o výměře 138m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Nová Ves
Nová Ves u Českých Budějovic

Parcela st. 243 v KÚ Nová Ves u Českých Budějovic
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 243
Výměra parcely 138m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Hůrka 44, Nová Ves
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 21.08.2012
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.5265754301
Umístění parcely
Definiční bodX:-1172457.09 Y:-752616.98
GPS pozice48.922319334667506,14.52944477770577
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 243 v KÚ Nová Ves u Českých Budějovic, Katastrální mapa
Hůrka 44, Nová Ves na parcele st. 243 v KÚ Nová Ves u Českých Budějovic
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní44
Na parcelest. 243
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Hůrka 44, Nová Ves
Zastavěná plocha63m2
Počet bytů1
Počet podlaží1
ID Budovy730915301
Platí od 22.12.2023
KódSO.19772891
Definiční bodX:-1172457.5 Y:-752615.75
Umístění objektu
Definiční bodX:-1172457.5 Y:-752615.75
GPS pozice48.92231717301563,14.529462162266501
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Hůrka 44, Nová Ves na parcele st. 243 v KÚ Nová Ves u Českých Budějovic, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 243 v KÚ Nová Ves u Českých Budějovic

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 243 v KÚ Nová Ves u Českých Budějovic jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela st.243 138   Nová Ves u Českých Budějovic Nová Ves

Parcela st. 243 v KÚ Nová Ves u Českých Budějovic, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Hůrka č.p.44, Nová Ves st.243, Nová Ves u Českých Budějovic 1.30 22.12.2023
Hůrka č.p.40, Nová Ves st.241, Nová Ves u Českých Budějovic 14.44 22.12.2023
Hůrka č.p.27, Nová Ves st.245, Nová Ves u Českých Budějovic 36.16 22.12.2023
Hůrka č.p.42, Nová Ves st.239, Nová Ves u Českých Budějovic 33.94 22.12.2023
Hůrka č.p.78, Nová Ves st.317/4, Nová Ves u Českých Budějovic 36.82 22.12.2023
Hůrka č.p.126, Nová Ves st.316/3, Nová Ves u Českých Budějovic 45.01 18.11.2013
Hůrka č.p.79, Nová Ves st.317/5, Nová Ves u Českých Budějovic 35.80 22.12.2023
Hůrka č.p.80, Nová Ves st.318/7, Nová Ves u Českých Budějovic 44.54 22.12.2023
Hůrka č.p.127, Nová Ves st.244/2, Nová Ves u Českých Budějovic 43.22 22.12.2023
Objekt 40532551 st.318/12, Nová Ves u Českých Budějovic 59.11 16.10.2022
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.