Parcela st. 47 v KÚ Olešnice u Trhových Svinů - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 47 v KÚ Olešnice u Trhových Svinů obec Olešnice o výměře 264m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Olešnice
KÚ Olešnice u Trhových Svinů

Parcela st. 47 v KÚ Olešnice u Trhových Svinů
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 47
Výměra parcely 264m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití neplodná půda
Platí od 30.12.1996
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.5274296301
Umístění parcely
Definiční bodX:-1183294.0 Y:-740848.0
GPS pozice48.839892595168166,14.708209748480845
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 47 v KÚ Olešnice u Trhových Svinů, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 47 v KÚ Olešnice u Trhových Svinů

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 47 v KÚ Olešnice u Trhových Svinů jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Olešnice 47 -   Olešnice u Trhových Svinů Olešnice
Objekt Olešnice 47 30   Olešnice u Trhových Svinů Olešnice
Parcela 2315/47 122   Olešnice u Trhových Svinů Olešnice
Parcela 2364/47 5882   Olešnice u Trhových Svinů Olešnice
Parcela 2700/47 18492   Olešnice u Trhových Svinů Olešnice
Parcela 3291/47 30   Olešnice u Trhových Svinů Olešnice
Parcela 47 264   Olešnice u Trhových Svinů Olešnice
Parcela 47/4 85   Olešnice u Trhových Svinů Olešnice
Parcela 47/5 52   Olešnice u Trhových Svinů Olešnice
Parcela 47/6 127   Olešnice u Trhových Svinů Olešnice
Parcela st.47 173   Olešnice u Trhových Svinů Olešnice

Parcela st. 47 v KÚ Olešnice u Trhových Svinů, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Olešnice č.p.246 st.370, Olešnice u Trhových Svinů 96.26 28.04.2020

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.