Parcela st. 47 v KÚ Vítkov - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 47 v KÚ Vítkov o výměře 770m², zahrada.
Katastrální území
Obec Vítkov
KÚ Vítkov

Parcela st. 47 v KÚ Vítkov
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 47
Výměra parcely 770m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 14.05.2003
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
72714 770
ID parcelyPA.557304806
Umístění parcely
Definiční bodX:-1104963.58 Y:-509235.98
GPS pozice49.77420175341956,17.752235312416826
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 47 v KÚ Vítkov, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 47 v KÚ Vítkov

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 47 v KÚ Vítkov jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Vítkov 47 359   Vítkov Vítkov
Objekt Vítkov, Podhradí 47 40   Vítkov Vítkov
Parcela 1809/47 4148   Vítkov Vítkov
Parcela 2289/47 17898   Vítkov Vítkov
Parcela 2496/47 11478   Vítkov Vítkov
Parcela 3035/47 2030   Vítkov Vítkov
Parcela 3207/47 114   Vítkov Vítkov
Parcela 47 770   Vítkov Vítkov
Parcela 670/47 2030   Vítkov Vítkov
Parcela st.1706/47 1   Vítkov Vítkov

Parcela st. 47 v KÚ Vítkov, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Vítkov č.p.592 st.46, Vítkov 20.49 20.12.2023
Objekt 103052411 st.2179/3, Vítkov 21.60 09.11.2020
Vítkov č.p.591 st.48, Vítkov 30.43 20.12.2023
Vítkov č.p.599 st.2179/1, Vítkov 29.66 09.11.2020
Objekt 103052267 st.2180/4, Vítkov 31.56 09.11.2020
Objekt 105667790 st.2181/2, Vítkov 42.21 16.09.2021
Vítkov č.p.178 st.55, Vítkov 53.80 10.04.2019
Vítkov č.p.600 st.2181/1, Vítkov 42.14 02.10.2024
Objekt 41543394 st.2178/2, Vítkov 42.76 01.07.2011
Objekt 49250515 st.65/2, Vítkov 55.02 01.07.2011

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.