Parcela st. 7/3 v KÚ Heřmánky nad Odrou - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 7/3 v KÚ Heřmánky nad Odrou obec Heřmánky o výměře 236m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Heřmánky
Heřmánky nad Odrou

Parcela st. 7/3 v KÚ Heřmánky nad Odrou
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 7/3
Výměra parcely 236m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Heřmánky 89123344
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 15.11.2016
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.56358017010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1112646.23 Y:-508720.0
GPS pozice49.70585005468817,17.76920379842102
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 7/3 v KÚ Heřmánky nad Odrou, Katastrální mapa
Heřmánky 89123344 na parcele st. 7/3 v KÚ Heřmánky nad Odrou
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovníBez č.p. nebo č.e.
Na parcelest. 7/3
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu -
Zastavěná plocha236m2
Podlahová plocha618m2
Počet podlaží1
ID Budovy23903424010
Platí od 13.03.2019
KódSO.89123344
Definiční bodX:-1112642.39 Y:-508721.07
Umístění objektu
Definiční bodX:-1112642.39 Y:-508721.07
GPS pozice49.70588354642775,17.76918411794643
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Heřmánky 89123344 na parcele st. 7/3 v KÚ Heřmánky nad Odrou, Katastrální mapa

Parcela st. 7/3 v KÚ Heřmánky nad Odrou, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 89123344 st.7/3, Heřmánky nad Odrou 3.99 13.03.2019
Heřmánky č.p.255 st.7/2, Heřmánky nad Odrou 15.62 29.12.2023
Heřmánky č.p.254 st.7/1, Heřmánky nad Odrou 26.29 29.12.2023
Heřmánky č.p.253 st.4, Heřmánky nad Odrou 44.78 29.12.2023
Objekt 44874791 st.54/1, Heřmánky nad Odrou 50.39 16.10.2016
Objekt 38946505 st.54/2, Heřmánky nad Odrou 66.49 16.10.2016
Heřmánky č.p.336 st.145, Heřmánky nad Odrou 79.82 03.03.2021
Heřmánky č.p.303 st.101, Heřmánky nad Odrou 83.66 29.12.2023
Heřmánky č.p.256 st.8, Heřmánky nad Odrou 91.16 29.12.2023
Heřmánky č.p.251 st.71, Heřmánky nad Odrou 104.11 29.12.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.