Parcela st. 120 v KÚ Hukovice u Velké Kraše - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 120 v KÚ Hukovice u Velké Kraše obec Velká Kraš o výměře 75m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Velká Kraš
Hukovice u Velké Kraše

Parcela st. 120 v KÚ Hukovice u Velké Kraše
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 120
Výměra parcely 75m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 05.09.2023
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.56736095010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1035605.63 Y:-547345.66
GPS pozice50.36175996658308,17.128955818393514
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 120 v KÚ Hukovice u Velké Kraše, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 120 v KÚ Hukovice u Velké Kraše

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 120 v KÚ Hukovice u Velké Kraše jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 120/1 532   Hukovice u Velké Kraše Velká Kraš
Parcela 120/2 177   Hukovice u Velké Kraše Velká Kraš
Parcela 120/3 189   Hukovice u Velké Kraše Velká Kraš
Parcela 120/4 84   Hukovice u Velké Kraše Velká Kraš
Parcela 120/5 85   Hukovice u Velké Kraše Velká Kraš
Parcela st.120 75   Hukovice u Velké Kraše Velká Kraš

Parcela st. 120 v KÚ Hukovice u Velké Kraše, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 89096193 st.13/9, Hukovice u Velké Kraše 9.00 05.09.2023
Velká Kraš č.p.186 st.14, Hukovice u Velké Kraše 17.70 26.12.2023
Objekt 89096231 st.13/10, Hukovice u Velké Kraše 38.59 03.04.2017
Velká Kraš č.p.155 st.13/1, Hukovice u Velké Kraše 50.09 26.12.2023
Objekt 38533570 st.13/2, Hukovice u Velké Kraše 52.56 01.07.2011
Objekt 38533634 st.74, Hukovice u Velké Kraše 61.25 05.09.2023
Objekt 44351216 st.94, Hukovice u Velké Kraše 73.21 05.09.2023
Velká Kraš č.p.156 st.13/3, Hukovice u Velké Kraše 63.23 26.12.2023
Objekt 44351194 st.99, Hukovice u Velké Kraše 86.21 05.09.2023
Objekt 41740998 st.16, Hukovice u Velké Kraše 84.31 05.09.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.