Parcela st. 131/5 v KÚ Předměřice nad Labem - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 131/5 v KÚ Předměřice nad Labem o výměře 409m², zahrada.
Katastrální území
Obec Předměřice nad Labem
KÚ Předměřice nad Labem

Parcela st. 131/5 v KÚ Předměřice nad Labem
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 131/5
Výměra parcely 409m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 23.12.2016
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
31000 409
ID parcelyPA.58562980010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1036512.88 Y:-641575.96
GPS pozice50.2611264835081,15.81542404039016
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 131/5 v KÚ Předměřice nad Labem, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 131 v KÚ Předměřice nad Labem

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 131 v KÚ Předměřice nad Labem jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Předměřice nad Labem 131 103   Předměřice nad Labem Předměřice nad Labem
Parcela 131/1 2406   Předměřice nad Labem Předměřice nad Labem
Parcela 131/2 897   Předměřice nad Labem Předměřice nad Labem
Parcela 131/3 326   Předměřice nad Labem Předměřice nad Labem
Parcela 131/4 544   Předměřice nad Labem Předměřice nad Labem
Parcela 131/5 409   Předměřice nad Labem Předměřice nad Labem
Parcela 625/131 427   Předměřice nad Labem Předměřice nad Labem

Parcela st. 131/5 v KÚ Předměřice nad Labem, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Předměřice nad Labem č.p.63 st.75, Předměřice nad Labem 32.34 29.12.2023
Předměřice nad Labem č.p.48 st.74/2, Předměřice nad Labem 33.84 29.12.2023
Objekt 39740927 st.657, Předměřice nad Labem 44.71 01.07.2011
Předměřice nad Labem č.p.467 st.681, Předměřice nad Labem 38.17 29.12.2023
Předměřice nad Labem č.p.65 st.74/1, Předměřice nad Labem 38.40 29.12.2023
Předměřice nad Labem č.p.64 st.73/1, Předměřice nad Labem 49.68 17.05.2024
Předměřice nad Labem č.p.62 st.76, Předměřice nad Labem 52.60 12.02.2024
Předměřice nad Labem č.p.274 st.313, Předměřice nad Labem 56.38 29.12.2023
Předměřice nad Labem č.p.275 st.312, Předměřice nad Labem 61.72 29.12.2023
Předměřice nad Labem č.p.61 st.77/1, Předměřice nad Labem 63.14 29.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.