Parcela st. 221/2 v KÚ Lišice u Dolní Lukavice - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 221/2 v KÚ Lišice u Dolní Lukavice obec Dolní Lukavice o výměře 74m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Dolní Lukavice
Lišice u Dolní Lukavice

Parcela st. 221/2 v KÚ Lišice u Dolní Lukavice
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 221/2
Výměra parcely 74m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Dolní Lukavice 40925021
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 18.12.2006
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.593058434
Umístění parcely
Definiční bodX:-1083660.05 Y:-824790.73
GPS pozice49.620150108141665,13.37388181707314
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 221/2 v KÚ Lišice u Dolní Lukavice, Katastrální mapa
Dolní Lukavice 40925021 na parcele st. 221/2 v KÚ Lišice u Dolní Lukavice
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovníBez č.p. nebo č.e.
Na parcelest. 221/2
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu -
ID Budovy72449434
Platí od 01.07.2011
KódSO.40925021
Definiční bodX:-1083658.97 Y:-824789.72
Umístění objektu
Definiční bodX:-1083658.97 Y:-824789.72
GPS pozice49.62016107262076,13.373893392004991
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Dolní Lukavice 40925021 na parcele st. 221/2 v KÚ Lišice u Dolní Lukavice, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 221 v KÚ Lišice u Dolní Lukavice

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 221 v KÚ Lišice u Dolní Lukavice jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela st.221/1 8   Lišice u Dolní Lukavice Dolní Lukavice
Parcela st.221/2 74   Lišice u Dolní Lukavice Dolní Lukavice

Parcela st. 221/2 v KÚ Lišice u Dolní Lukavice, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 40925021 st.221/2, Lišice u Dolní Lukavice 1.48 01.07.2011
Objekt 47425539 st.221/1, Lišice u Dolní Lukavice 9.46 01.07.2011
Objekt 47425521 st.220/1, Lišice u Dolní Lukavice 12.34 01.07.2011
Objekt 47425547 st.222/1, Lišice u Dolní Lukavice 24.96 01.07.2011
Objekt 49676881 st.692/6, Robčice u Štěnovic 22.53 01.07.2011
Objekt 40925030 st.223, Lišice u Dolní Lukavice 23.91 01.07.2011
Objekt 42912164 st.134, Lišice u Dolní Lukavice 28.48 01.07.2011
Objekt 47425580 st.216, Lišice u Dolní Lukavice 27.77 01.07.2011
Objekt 42898731 st.692/18, Robčice u Štěnovic 40.14 01.07.2011
Objekt 49678922 st.692/19, Robčice u Štěnovic 36.62 26.10.2022

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.