Parcela st. 2550/1 v KÚ Chodeč-Zvíkov - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 2550/1 v KÚ Chodeč-Zvíkov obec Zvíkov o výměře 2822m², zahrada.
Katastrální území
Obec Zvíkov
Chodeč-Zvíkov

Parcela st. 2550/1 v KÚ Chodeč-Zvíkov
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 2550/1
Výměra parcely 2822m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 05.06.2023
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
83431 2822
ID parcelyPA.602562331
Umístění parcely
Definiční bodX:-1184915.98 Y:-760606.78
GPS pozice48.801593548481314,14.444548888252696
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 2550/1 v KÚ Chodeč-Zvíkov, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 2550 v KÚ Chodeč-Zvíkov

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 2550 v KÚ Chodeč-Zvíkov jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 2550/1 2822   Chodeč-Zvíkov Zvíkov
Parcela 2550/2 896   Chodeč-Zvíkov Zvíkov

Parcela st. 2550/1 v KÚ Chodeč-Zvíkov, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Zvíkov č.p.32 st.173, Chodeč-Zvíkov 33.86 22.12.2023
Objekt 38399521 st.201, Chodeč-Zvíkov 37.65 07.11.2016
Zvíkov č.p.30 st.170, Chodeč-Zvíkov 60.91 22.12.2023
Zvíkov č.e.35 st.193, Chodeč-Zvíkov 54.55 22.12.2023
Objekt 43014178 st.193, Chodeč-Zvíkov 55.20 01.07.2011
Zvíkov č.p.28 st.157, Chodeč-Zvíkov 57.46 22.12.2023
Objekt 148158366 st.234, Chodeč-Zvíkov 76.14 19.06.2024
Objekt 148137521 st.233, Chodeč-Zvíkov 70.57 17.06.2024
Zvíkov č.p.46 st.221, Chodeč-Zvíkov 100.55 25.09.2023
Objekt 50041916 st.220, Chodeč-Zvíkov 111.21 01.07.2011

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.