Parcela st. 206/1 v KÚ Hostouň u Prahy - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 206/1 v KÚ Hostouň u Prahy obec Hostouň o výměře 377m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Hostouň
KÚ Hostouň u Prahy

Parcela st. 206/1 v KÚ Hostouň u Prahy
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 206/1
Výměra parcely 377m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Hostouň 206
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 25.10.2017
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.62585511010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1038107.36 Y:-757951.8
GPS pozice50.112394405092395,14.202166798697101
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 206/1 v KÚ Hostouň u Prahy, Katastrální mapa
Hostouň 206 na parcele st. 206/1 v KÚ Hostouň u Prahy
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní206
Na parcelest. 206/1
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Jenečská 206
Zastavěná plocha158m2
Podlahová plocha230m2
Obestavěný prostor864m3
Počet bytů2
Počet podlaží2
ID Budovy232493203
Platí od 22.12.2023
KódSO.1289403
Definiční bodX:-1038104.82 Y:-757948.09
Umístění objektu
Definiční bodX:-1038104.82 Y:-757948.09
GPS pozice50.11242166428708,14.202213221479441
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Hostouň 206 na parcele st. 206/1 v KÚ Hostouň u Prahy, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 206 v KÚ Hostouň u Prahy

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 206 v KÚ Hostouň u Prahy jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Hostouň 206 158   Hostouň u Prahy Hostouň
Parcela 165/206 735   Hostouň u Prahy Hostouň
Parcela st.206 425   Hostouň u Prahy Hostouň
Parcela st.206/1 377   Hostouň u Prahy Hostouň
Parcela st.206/2 53   Hostouň u Prahy Hostouň

Parcela st. 206/1 v KÚ Hostouň u Prahy, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Hostouň č.p.206 st.206/1, Hostouň u Prahy 4.50 22.12.2023
Objekt 90607601 st.206/2, Hostouň u Prahy 14.79 09.08.2017
Hostouň č.p.213 st.230, Hostouň u Prahy 27.50 22.12.2023
Hostouň č.p.207 st.207, Hostouň u Prahy 24.56 22.12.2023
Objekt 119123428 st.226/2, Hostouň u Prahy 34.50 22.02.2023
Hostouň č.p.246 st.327/1, Hostouň u Prahy 42.37 22.12.2023
Hostouň č.p.208 st.208, Hostouň u Prahy 33.86 22.12.2023
Hostouň č.p.205 st.226/1, Hostouň u Prahy 47.50 22.12.2023
Objekt 102193843 st.755, Hostouň u Prahy 60.40 05.10.2020
Objekt 41073347 st.327/2, Hostouň u Prahy 60.28 27.06.2016

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.