Parcela st. 1124/5 v KÚ Zábřeh na Moravě - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 1124/5 v KÚ Zábřeh na Moravě obec Zábřeh o výměře 33m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Zábřeh
KÚ Zábřeh na Moravě

Parcela st. 1124/5 v KÚ Zábřeh na Moravě
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 1124/5
Výměra parcely 33m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Zábřeh 90498666
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 25.07.2017
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.62731979010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1086419.83 Y:-571484.27
GPS pozice49.885132480904076,16.86589593097336
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 1124/5 v KÚ Zábřeh na Moravě, Katastrální mapa
Zábřeh 90498666 na parcele st. 1124/5 v KÚ Zábřeh na Moravě
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovníBez č.p. nebo č.e.
Na parcelest. 1124/5
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu -
ID Budovy25499879010
Platí od 27.07.2017
KódSO.90498666
Definiční bodX:-1086418.28 Y:-571484.32
Umístění objektu
Definiční bodX:-1086418.28 Y:-571484.32
GPS pozice49.885146294400805,16.865892994216374
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Zábřeh 90498666 na parcele st. 1124/5 v KÚ Zábřeh na Moravě, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 1124 v KÚ Zábřeh na Moravě

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 1124 v KÚ Zábřeh na Moravě jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Zábřeh 1124 108   Zábřeh na Moravě Zábřeh
Parcela 1124/1 60   Zábřeh na Moravě Zábřeh
Parcela 1124/2 248   Zábřeh na Moravě Zábřeh
Parcela 1124/3 241   Zábřeh na Moravě Zábřeh
Parcela 1124/6 60   Zábřeh na Moravě Zábřeh
Parcela 1124/7 64   Zábřeh na Moravě Zábřeh
Parcela 1124/8 70   Zábřeh na Moravě Zábřeh
Parcela st.1124/4 41   Zábřeh na Moravě Zábřeh
Parcela st.1124/5 33   Zábřeh na Moravě Zábřeh

Parcela st. 1124/5 v KÚ Zábřeh na Moravě, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 90498666 st.1124/5, Zábřeh na Moravě 1.55 27.07.2017
Objekt 39062384 st.1124/4, Zábřeh na Moravě 9.16 01.07.2011
Zábřeh č.p.1483 st.1122, Zábřeh na Moravě 16.54 24.12.2023
Zábřeh č.p.1482 st.1123/1, Zábřeh na Moravě 21.46 24.12.2023
Zábřeh č.p.1484 st.1121/1, Zábřeh na Moravě 36.87 24.12.2023
Zábřeh č.p.1473 st.1170, Zábřeh na Moravě 40.22 24.12.2023
Objekt 148610404 st.1110/3, Zábřeh na Moravě 50.20 07.08.2024
Zábřeh č.p.1472 st.1169, Zábřeh na Moravě 49.25 24.12.2023
Zábřeh č.p.1481 st.1125, Zábřeh na Moravě 42.65 05.03.2024
Zábřeh č.p.1474 st.1171, Zábřeh na Moravě 45.12 24.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.