Parcela st. 97 v KÚ Býškovice - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 97 v KÚ Býškovice o výměře 179m², zahrada.
Katastrální území
Obec Býškovice
KÚ Býškovice

Parcela st. 97 v KÚ Býškovice
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 97
Výměra parcely 179m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 16.11.2012
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
36401 179
ID parcelyPA.701118835
Umístění parcely
Definiční bodX:-1138598.58 Y:-515091.37
GPS pozice49.46819677890685,17.714694501159734
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 97 v KÚ Býškovice, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 97 v KÚ Býškovice

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 97 v KÚ Býškovice jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Býškovice 97 147   Býškovice Býškovice
Parcela 97 179   Býškovice Býškovice

Parcela st. 97 v KÚ Býškovice, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Býškovice č.p.42 st.95, Býškovice 14.28 21.12.2023
Býškovice č.p.54 st.98, Býškovice 13.61 21.12.2023
Býškovice č.p.68 st.99, Býškovice 27.17 21.12.2023
Býškovice č.p.41 st.96, Býškovice 28.67 21.12.2023
Býškovice č.p.39 st.91, Býškovice 38.44 21.12.2023
Býškovice č.p.27 st.147, Býškovice 56.28 21.12.2023
Býškovice č.p.28 st.148, Býškovice 50.72 21.12.2023
Býškovice č.p.71 st.65, Býškovice 53.38 21.12.2023
Býškovice č.p.60 st.69/1, Býškovice 59.44 21.12.2023
Býškovice č.p.7 st.23, Býškovice 75.72 21.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.