Parcela st. 10/1 v KÚ Horní Kramolín - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 10/1 v KÚ Horní Kramolín obec Teplá o výměře 1280m², zahrada.
Katastrální území
Obec Teplá
Horní Kramolín

Parcela st. 10/1 v KÚ Horní Kramolín
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 10/1
Výměra parcely 1280m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 19.06.2024
Způsob ochrany pozemku
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
83401 595
83421 685
ID parcelyPA.744926403
Umístění parcely
Definiční bodX:-1037920.88 Y:-859210.58
GPS pozice49.97885239718997,12.803630348443866
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 10/1 v KÚ Horní Kramolín, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 10 v KÚ Horní Kramolín

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 10 v KÚ Horní Kramolín jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Teplá, Horní Kramolín 10 823   Horní Kramolín Teplá
Parcela 10/1 1280   Horní Kramolín Teplá
Parcela 10/2 10   Horní Kramolín Teplá
Parcela 10/3 527   Horní Kramolín Teplá
Parcela 42/10 7146   Horní Kramolín Teplá
Parcela st.10/3 722   Horní Kramolín Teplá

Parcela st. 10/1 v KÚ Horní Kramolín, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Horní Kramolín č.p.6, Teplá st.6/1, Horní Kramolín 14.11 26.12.2023
Horní Kramolín č.e.1, Teplá st.7/1, Horní Kramolín 42.59 24.09.2024
Horní Kramolín č.p.7, Teplá st.5/1, Horní Kramolín 56.82 05.11.2024
Objekt 149346387 st.5/2, Horní Kramolín 47.31 23.10.2024
Objekt 148281788 st.6/2, Horní Kramolín 47.70 04.07.2024
Horní Kramolín č.p.1, Teplá st.1/1, Horní Kramolín 62.82 26.12.2023
Horní Kramolín č.p.9, Teplá st.2, Horní Kramolín 91.06 22.11.2016
Horní Kramolín č.p.10, Teplá st.9/1, Horní Kramolín 79.55 22.11.2016
Horní Kramolín č.e.2, Teplá st.11/1, Horní Kramolín 123.90 24.09.2024

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.