Parcela st. 36/4 v KÚ Kamenný Újezd u Nýřan - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 36/4 v KÚ Kamenný Újezd u Nýřan obec Nýřany o výměře 88m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Nýřany
Kamenný Újezd u Nýřan

Parcela st. 36/4 v KÚ Kamenný Újezd u Nýřan
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 36/4
Výměra parcely 88m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití jiná plocha
Platí od 07.04.2020
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.74804399010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1070387.37 Y:-836754.79
GPS pozice49.721821585265005,13.182192076088144
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 36/4 v KÚ Kamenný Újezd u Nýřan, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 36 v KÚ Kamenný Újezd u Nýřan

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 36 v KÚ Kamenný Újezd u Nýřan jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Nýřany, Kamenný Újezd 36 209   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany
Parcela 291/36 70   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany
Parcela 36 465   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany
Parcela 36/3 377   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany
Parcela 36/4 88   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany
Parcela 366/36 55   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany
Parcela 396/36 438   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany
Parcela st.380/36 90   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany
Parcela st.423/36 18   Kamenný Újezd u Nýřan Nýřany

Parcela st. 36/4 v KÚ Kamenný Újezd u Nýřan, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Kamenný Újezd č.p.61, Nýřany st.35, Kamenný Újezd u Nýřan 9.77 27.12.2023
Objekt 45773840 37, Kamenný Újezd u Nýřan 20.80 01.07.2011
Objekt 30251516 st.33/1, Kamenný Újezd u Nýřan 22.85 27.06.2022
Objekt 39640132 33/6, Kamenný Újezd u Nýřan 21.66 01.07.2011
Kamenný Újezd č.p.139, Nýřany st.33/5, Kamenný Újezd u Nýřan 29.39 27.12.2023
Kamenný Újezd č.p.138, Nýřany st.33/4, Kamenný Újezd u Nýřan 37.73 27.12.2023
Kamenný Újezd č.p.68, Nýřany st.10, Kamenný Újezd u Nýřan 48.35 27.12.2023
Kamenný Újezd č.p.1, Nýřany st.81/2, Kamenný Újezd u Nýřan 40.61 27.12.2023
Kamenný Újezd č.p.137, Nýřany st.9/2, Kamenný Újezd u Nýřan 51.76 27.12.2023
Kamenný Újezd č.p.21, Nýřany st.32, Kamenný Újezd u Nýřan 63.31 27.12.2023
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.