Parcela st. 161/5 v KÚ Skuhrov u Železného Brodu - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 161/5 v KÚ Skuhrov u Železného Brodu obec Skuhrov o výměře 487m², zahrada.
Katastrální území
Obec Skuhrov
Skuhrov u Železného Brodu

Parcela st. 161/5 v KÚ Skuhrov u Železného Brodu
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 161/5
Výměra parcely 487m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 20.04.2020
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
72944 230
74089 257
ID parcelyPA.76752806010
Umístění parcely
Definiční bodX:-985326.1 Y:-678623.85
GPS pozice50.677264373559886,15.209616526253079
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 161/5 v KÚ Skuhrov u Železného Brodu, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 161 v KÚ Skuhrov u Železného Brodu

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 161 v KÚ Skuhrov u Železného Brodu jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Skuhrov, Huntířov 161 47   Skuhrov u Železného Brodu Skuhrov
Parcela 161/1 1582   Skuhrov u Železného Brodu Skuhrov
Parcela 161/2 467   Skuhrov u Železného Brodu Skuhrov
Parcela 161/3 163   Skuhrov u Železného Brodu Skuhrov
Parcela 161/4 36   Skuhrov u Železného Brodu Skuhrov
Parcela 161/5 487   Skuhrov u Železného Brodu Skuhrov
Parcela st.161 201   Skuhrov u Železného Brodu Skuhrov

Parcela st. 161/5 v KÚ Skuhrov u Železného Brodu, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 44220243 st.481, Skuhrov u Železného Brodu 6.75 01.07.2011
Skuhrov č.e.47 st.281/2, Skuhrov u Železného Brodu 17.30 28.12.2023
Objekt 49848305 st.281/1, Skuhrov u Železného Brodu 26.82 01.07.2011
Skuhrov č.p.52 st.316, Skuhrov u Železného Brodu 33.83 28.12.2023
Objekt 48764418 st.389/2, Skuhrov u Železného Brodu 44.33 01.07.2011
Skuhrov č.p.70 st.389/1, Skuhrov u Železného Brodu 49.54 28.12.2023
Skuhrov č.p.18 st.5, Skuhrov u Železného Brodu 58.45 28.12.2023
Skuhrov č.p.67 st.390, Skuhrov u Železného Brodu 60.76 28.12.2023
Skuhrov č.p.26 st.3, Skuhrov u Železného Brodu 86.56 28.12.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.