Parcela st. 695/4 v KÚ Všetuly - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 695/4 v KÚ Všetuly obec Holešov o výměře 594m², zahrada.
Katastrální území
Obec Holešov
KÚ Všetuly

Parcela st. 695/4 v KÚ Všetuly
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 695/4
Výměra parcely 594m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 31.05.2021
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
35600 594
ID parcelyPA.77347891010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1152996.33 Y:-528109.91
GPS pozice49.32830017025054,17.554769343389584
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 695/4 v KÚ Všetuly, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 695 v KÚ Všetuly

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 695 v KÚ Všetuly jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 695 1743   Všetuly Holešov
Parcela 695/3 1072   Všetuly Holešov
Parcela 695/4 594   Všetuly Holešov
Parcela st.695/5 78   Všetuly Holešov

Parcela st. 695/4 v KÚ Všetuly, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Všetuly č.p.505, Holešov st.693/6, Všetuly 26.57 29.01.2014
Objekt 42183456 st.693/3, Všetuly 36.66 01.07.2011
Objekt 41044410 st.691/5, Všetuly 47.55 01.07.2011
Objekt 41044401 st.691/3, Všetuly 45.61 01.07.2011
Objekt 47575395 st.691/4, Všetuly 43.86 01.07.2011
Objekt 47575409 st.691/6, Všetuly 42.34 01.07.2011
Objekt 48269182 st.692/5, Všetuly 40.99 01.07.2011
Objekt 41479238 st.719/2, Všetuly 53.36 01.07.2011
Všetuly č.p.533, Holešov st.691/8, Všetuly 50.70 28.02.2022
Objekt 41475950 st.685/14, Všetuly 71.50 01.07.2011

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.