Parcela st. 3498 v KÚ Staré Město u Uherského Hradiště - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 3498 v KÚ Staré Město u Uherského Hradiště obec Staré Město o výměře 41m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Staré Město
Staré Město u Uherského Hradiště

Parcela st. 3498 v KÚ Staré Město u Uherského Hradiště
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 3498
Výměra parcely 41m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Staré Město 100300880
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 25.02.2020
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.77430331010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1180395.38 Y:-539658.21
GPS pozice49.07309340258583,17.433061970267005
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 3498 v KÚ Staré Město u Uherského Hradiště, Katastrální mapa
Staré Město 100300880 na parcele st. 3498 v KÚ Staré Město u Uherského Hradiště
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovníBez č.p. nebo č.e.
Na parcelest. 3498
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu -
Zastavěná plocha42m2
Podlahová plocha32m2
Obestavěný prostor153m3
Počet podlaží1
ID Budovy32383974010
Platí od 25.02.2020
KódSO.100300880
Definiční bodX:-1180391.3 Y:-539657.43
Umístění objektu
Definiční bodX:-1180391.3 Y:-539657.43
GPS pozice49.073130599275096,17.43306719914757
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Staré Město 100300880 na parcele st. 3498 v KÚ Staré Město u Uherského Hradiště, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 3498 v KÚ Staré Město u Uherského Hradiště

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 3498 v KÚ Staré Město u Uherského Hradiště jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela st.3498 41   Staré Město u Uherského Hradiště Staré Město

Parcela st. 3498 v KÚ Staré Město u Uherského Hradiště, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 100300880 st.3498, Staré Město u Uherského Hradiště 4.15 25.02.2020
Staré Město č.p.1496 st.1416, Staré Město u Uherského Hradiště 14.59 10.02.2020
Staré Město č.p.1445 st.1377, Staré Město u Uherského Hradiště 17.94 25.12.2023
Staré Město č.p.1540 st.1475, Staré Město u Uherského Hradiště 21.27 25.12.2023
Staré Město č.p.1444 st.1376, Staré Město u Uherského Hradiště 24.31 18.06.2021
Staré Město č.p.1457 st.1434, Staré Město u Uherského Hradiště 33.70 25.12.2023
Objekt 88322831 st.1378/2, Staré Město u Uherského Hradiště 43.64 19.04.2017
Objekt 47189371 st.1351/2, Staré Město u Uherského Hradiště 44.33 01.07.2011
Staré Město č.p.1516 st.1470, Staré Město u Uherského Hradiště 43.01 25.12.2023
Staré Město č.p.1514 st.1492, Staré Město u Uherského Hradiště 48.72 25.12.2023
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.