Parcela st. 412/6 v KÚ Vidnava - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 412/6 v KÚ Vidnava o výměře 340m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Vidnava
KÚ Vidnava

Parcela st. 412/6 v KÚ Vidnava
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 412/6
Výměra parcely 340m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití manipulační plocha
Platí od 29.04.1999
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.774935811
Umístění parcely
Definiční bodX:-1034484.62 Y:-542959.85
GPS pozice50.37573501372526,17.188706010341246
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 412/6 v KÚ Vidnava, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 412 v KÚ Vidnava

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 412 v KÚ Vidnava jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 412/1 1509   Vidnava Vidnava
Parcela 412/3 798   Vidnava Vidnava
Parcela 412/4 751   Vidnava Vidnava
Parcela 412/5 792   Vidnava Vidnava
Parcela 412/6 340   Vidnava Vidnava

Parcela st. 412/6 v KÚ Vidnava, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 104629797 st.1359, Vidnava 19.05 03.06.2021
Objekt 38547830 st.467, Vidnava 28.42 01.07.2011
Vidnava č.p.298 st.451, Vidnava 38.59 24.12.2023
Vidnava č.p.299 st.459, Vidnava 30.88 24.12.2023
Objekt 38545446 st.203, Vidnava 47.60 01.07.2011
Vidnava č.p.296 st.450, Vidnava 61.97 24.12.2023
Vidnava č.p.210 st.196/1, Vidnava 60.86 24.12.2023
Vidnava č.p.297 st.449, Vidnava 58.59 24.12.2023
Vidnava č.p.212 st.202, Vidnava 83.82 24.12.2023
Objekt 44354631 st.196/2, Vidnava 84.10 01.07.2011

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.