Parcela st. 529 v KÚ Dolní Datyně - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 529 v KÚ Dolní Datyně obec Havířov o výměře 747m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Havířov
Dolní Datyně

Parcela st. 529 v KÚ Dolní Datyně
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 529
Výměra parcely 747m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Dolní Datyně 82, Havířov
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 04.08.2011
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.780509833
Umístění parcely
Definiční bodX:-1109887.74 Y:-461613.23
GPS pozice49.7678127545049,18.416786356953725
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 529 v KÚ Dolní Datyně, Katastrální mapa
Dolní Datyně 82, Havířov na parcele st. 529 v KÚ Dolní Datyně
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní82
Na parcelest. 529
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Do Údolí 82/2
Zastavěná plocha101m2
Počet bytů1
Počet podlaží1
ID Budovy233838833
Platí od 26.12.2023
KódSO.24404632
Definiční bodX:-1109883.9 Y:-461612.57
Umístění objektu
Definiční bodX:-1109883.9 Y:-461612.57
GPS pozice49.767847654153854,18.41679102379454
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Dolní Datyně 82, Havířov na parcele st. 529 v KÚ Dolní Datyně, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 529 v KÚ Dolní Datyně

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 529 v KÚ Dolní Datyně jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela st.529 747   Dolní Datyně Havířov

Parcela st. 529 v KÚ Dolní Datyně, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Dolní Datyně č.p.82, Havířov st.529, Dolní Datyně 3.90 26.12.2023
Dolní Datyně č.p.222, Havířov st.527/3, Dolní Datyně 36.91 21.02.2020
Dolní Datyně č.p.213, Havířov st.530/3, Dolní Datyně 50.83 21.12.2017
Město č.p.1359, Havířov st.4888, Havířov-město 80.38 26.12.2023
Město č.p.1360, Havířov st.4885, Havířov-město 75.58 26.12.2023
Město č.p.1587, Havířov st.4895, Havířov-město 99.61 24.09.2014
Objekt 106082949 st.4896/4, Havířov-město 107.02 16.11.2021
Objekt 105395463 4896/1, Havířov-město 109.36 13.08.2021
Město č.p.1353, Havířov st.4907, Havířov-město 105.08 26.12.2023
Objekt 44621965 st.532, Dolní Datyně 119.93 01.07.2011

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.