Parcela st. 3178/2 v KÚ Zlaté Hory v Jeseníkách - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 3178/2 v KÚ Zlaté Hory v Jeseníkách obec Zlaté Hory o výměře 76m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Zlaté Hory
Zlaté Hory v Jeseníkách

Parcela st. 3178/2 v KÚ Zlaté Hory v Jeseníkách
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 3178/2
Výměra parcely 76m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Zlaté Hory 44353324
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 01.01.1980
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.788175811
Umístění parcely
Definiční bodX:-1052849.99 Y:-529225.64
GPS pozice50.223590828507426,17.405866188608773
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 3178/2 v KÚ Zlaté Hory v Jeseníkách, Katastrální mapa
Zlaté Hory 44353324 na parcele st. 3178/2 v KÚ Zlaté Hory v Jeseníkách
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovníBez č.p. nebo č.e.
Na parcelest. 3178/2
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu -
ID Budovy94809811
Platí od 30.10.2017
KódSO.44353324
Definiční bodX:-1052845.33 Y:-529230.08
Umístění objektu
Definiční bodX:-1052845.33 Y:-529230.08
GPS pozice50.22362865233508,17.4057979396876
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Zlaté Hory 44353324 na parcele st. 3178/2 v KÚ Zlaté Hory v Jeseníkách, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 3178 v KÚ Zlaté Hory v Jeseníkách

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 3178 v KÚ Zlaté Hory v Jeseníkách jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 3178/1 40398   Zlaté Hory v Jeseníkách Zlaté Hory
Parcela 3178/10 46317   Zlaté Hory v Jeseníkách Zlaté Hory
Parcela 3178/11 113   Zlaté Hory v Jeseníkách Zlaté Hory
Parcela 3178/12 33530   Zlaté Hory v Jeseníkách Zlaté Hory
Parcela 3178/13 1155   Zlaté Hory v Jeseníkách Zlaté Hory
Parcela 3178/15 3413   Zlaté Hory v Jeseníkách Zlaté Hory
Parcela 3178/5 30   Zlaté Hory v Jeseníkách Zlaté Hory
Parcela 3178/6 2755   Zlaté Hory v Jeseníkách Zlaté Hory
Parcela 3178/7 970   Zlaté Hory v Jeseníkách Zlaté Hory
Parcela 3178/8 2802   Zlaté Hory v Jeseníkách Zlaté Hory
Parcela 3178/9 32635   Zlaté Hory v Jeseníkách Zlaté Hory
Parcela st.3178/2 76   Zlaté Hory v Jeseníkách Zlaté Hory
Parcela st.3178/3 706   Zlaté Hory v Jeseníkách Zlaté Hory
Parcela st.3178/4 197   Zlaté Hory v Jeseníkách Zlaté Hory

Parcela st. 3178/2 v KÚ Zlaté Hory v Jeseníkách, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 44353324 st.3178/2, Zlaté Hory v Jeseníkách 6.44 30.10.2017
Zlaté Hory č.p.829 st.3173/4, Zlaté Hory v Jeseníkách 49.13 09.01.2024
Zlaté Hory č.p.846 st.3173/3, Zlaté Hory v Jeseníkách 70.94 24.01.2023
Objekt 44354797 3169, Zlaté Hory v Jeseníkách 100.72 01.07.2011

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.