Parcela st. 22/5 v KÚ Hrušovany u Chomutova - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 22/5 v KÚ Hrušovany u Chomutova obec Hrušovany o výměře 22m², zahrada.
Katastrální území
Obec Hrušovany
KÚ Hrušovany u Chomutova

Parcela st. 22/5 v KÚ Hrušovany u Chomutova
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 22/5
Výměra parcely 22m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 15.12.2021
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
12210 22
ID parcelyPA.79869703010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1000551.58 Y:-803292.98
GPS pozice50.38788429428639,13.497228654047039
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 22/5 v KÚ Hrušovany u Chomutova, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 22 v KÚ Hrušovany u Chomutova

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 22 v KÚ Hrušovany u Chomutova jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Hrušovany 22 127   Hrušovany u Chomutova Hrušovany
Parcela 22/1 834   Hrušovany u Chomutova Hrušovany
Parcela 22/4 116   Hrušovany u Chomutova Hrušovany
Parcela 22/5 22   Hrušovany u Chomutova Hrušovany
Parcela 290/22 865   Hrušovany u Chomutova Hrušovany
Parcela 389/22 825   Hrušovany u Chomutova Hrušovany
Parcela 410/22 703   Hrušovany u Chomutova Hrušovany
Parcela 440/22 3541   Hrušovany u Chomutova Hrušovany
Parcela 48/22 88   Hrušovany u Chomutova Hrušovany
Parcela 570/22 1873   Hrušovany u Chomutova Hrušovany
Parcela 967/22 971   Hrušovany u Chomutova Hrušovany
Parcela st.16/22 165   Hrušovany u Chomutova Hrušovany
Parcela st.22/1 1661   Hrušovany u Chomutova Hrušovany
Parcela st.22/2 154   Hrušovany u Chomutova Hrušovany

Parcela st. 22/5 v KÚ Hrušovany u Chomutova, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Hrušovany č.p.56 st.18/4, Hrušovany u Chomutova 17.60 01.03.2023
Hrušovany č.p.53 st.200, Hrušovany u Chomutova 22.28 13.08.2018
Hrušovany č.p.52 st.199, Hrušovany u Chomutova 23.08 28.11.2018
Objekt 119140993 st.17/3, Hrušovany u Chomutova 52.94 23.02.2023
Objekt 119141019 st.17/4, Hrušovany u Chomutova 47.57 23.02.2023
Hrušovany č.p.65 st.84, Hrušovany u Chomutova 45.82 27.12.2023
Hrušovany č.p.67 st.19/2, Hrušovany u Chomutova 56.61 27.12.2023
Hrušovany č.p.6 st.17/1, Hrušovany u Chomutova 62.42 01.03.2023
Hrušovany č.p.8 st.19/5, Hrušovany u Chomutova 56.44 27.12.2023
Hrušovany č.p.55 st.70, Hrušovany u Chomutova 60.85 27.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.