Parcela st. 311 v KÚ Hradiště pod Babí horou - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 311 v KÚ Hradiště pod Babí horou obec Těrlicko o výměře 727m², zahrada.
Katastrální území
Obec Těrlicko
Hradiště pod Babí horou

Parcela st. 311 v KÚ Hradiště pod Babí horou
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 311
Výměra parcely 727m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 01.08.2000
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
74310 727
ID parcelyPA.800804833
Umístění parcely
Definiční bodX:-1114385.46 Y:-454206.87
GPS pozice49.73304246933073,18.524382325864252
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 311 v KÚ Hradiště pod Babí horou, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 311 v KÚ Hradiště pod Babí horou

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 311 v KÚ Hradiště pod Babí horou jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 311 727   Hradiště pod Babí horou Těrlicko
Parcela 311/1 691   Hradiště pod Babí horou Těrlicko
Parcela st.311/2 36   Hradiště pod Babí horou Těrlicko

Parcela st. 311 v KÚ Hradiště pod Babí horou, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 88514846 st.311/2, Hradiště pod Babí horou 17.73 22.02.2017
Hradiště č.p.54, Těrlicko st.309, Hradiště pod Babí horou 29.04 10.01.2024
Objekt 44614454 st.301/2, Hradiště pod Babí horou 45.59 01.07.2011
Hradiště č.p.1017, Těrlicko st.320/6, Hradiště pod Babí horou 49.44 02.05.2014
Objekt 47837632 st.320/5, Hradiště pod Babí horou 82.41 01.07.2011
Hradiště č.p.53, Těrlicko st.303, Hradiště pod Babí horou 100.05 10.01.2024
Hradiště č.p.56, Těrlicko st.297, Hradiště pod Babí horou 92.65 10.01.2024
Objekt 44629401 st.325, Hradiště pod Babí horou 95.02 01.07.2011
Hradiště č.p.201, Těrlicko st.322, Hradiště pod Babí horou 120.52 10.01.2024

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.