Parcela st. 201 v KÚ Otovice u Karlových Var - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 201 v KÚ Otovice u Karlových Var obec Otovice o výměře 568m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Otovice
KÚ Otovice u Karlových Var

Parcela st. 201 v KÚ Otovice u Karlových Var
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 201
Výměra parcely 568m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Otovice 141
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 22.08.2022
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.813581403
Umístění parcely
Definiční bodX:-1008654.6 Y:-848762.12
GPS pozice50.25348378254527,12.883564623568367
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 201 v KÚ Otovice u Karlových Var, Katastrální mapa
Otovice 141 na parcele st. 201 v KÚ Otovice u Karlových Var
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní141
Na parcelest. 201
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Mostecká 141
Zastavěná plocha108m2
Počet podlaží1
ID Budovy203805403
Platí od 23.12.2023
KódSO.11901390
Definiční bodX:-1008651.21 Y:-848759.97
Umístění objektu
Definiční bodX:-1008651.21 Y:-848759.97
GPS pozice50.253516914392904,12.88358695055646
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Otovice 141 na parcele st. 201 v KÚ Otovice u Karlových Var, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 201 v KÚ Otovice u Karlových Var

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 201 v KÚ Otovice u Karlových Var jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Otovice 201 163   Otovice u Karlových Var Otovice
Parcela st.201 568   Otovice u Karlových Var Otovice

Parcela st. 201 v KÚ Otovice u Karlových Var, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Otovice č.p.141 st.201, Otovice u Karlových Var 4.01 23.12.2023
Objekt 54125677 st.600, Otovice u Karlových Var 22.96 02.11.2022
Otovice č.p.73 st.109/1, Otovice u Karlových Var 21.05 23.12.2023
Otovice č.p.62 st.91, Otovice u Karlových Var 30.94 28.04.2021
Objekt 120432285 st.743, Otovice u Karlových Var 32.10 14.07.2023
Objekt 105727521 st.696, Otovice u Karlových Var 49.17 29.09.2021
Objekt 45802173 st.728, Otovice u Karlových Var 43.74 16.09.2022
Otovice č.p.88 st.124/1, Otovice u Karlových Var 39.70 23.12.2023
Otovice č.p.390 st.727, Otovice u Karlových Var 42.56 22.09.2022
Otovice č.p.431 st.730, Otovice u Karlových Var 47.71 20.03.2025

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.