Parcela st. 102 v KÚ Chrášťovice u Mladotic - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 102 v KÚ Chrášťovice u Mladotic obec Mladotice o výměře 248m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Mladotice
KÚ Chrášťovice u Mladotic

Parcela st. 102 v KÚ Chrášťovice u Mladotic
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 102
Výměra parcely 248m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Chrášťovice 47, Mladotice
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 08.02.2021
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.82622083010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1040758.49 Y:-820083.28
GPS pozice50.007873009253515,13.348918134472815
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 102 v KÚ Chrášťovice u Mladotic, Katastrální mapa
Chrášťovice 47, Mladotice na parcele st. 102 v KÚ Chrášťovice u Mladotic
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní47
Na parcelest. 102
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Chrášťovice 47, Mladotice
Zastavěná plocha248m2
Podlahová plocha199m2
Obestavěný prostor1359m3
Počet bytů1
Počet podlaží1
ID Budovy44322122010
Platí od 03.02.2021
KódSO.103830529
Definiční bodX:-1040755.56 Y:-820083.13
Umístění objektu
Definiční bodX:-1040755.56 Y:-820083.13
GPS pozice50.00789925639094,13.348914050011473
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Chrášťovice 47, Mladotice na parcele st. 102 v KÚ Chrášťovice u Mladotic, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 102 v KÚ Chrášťovice u Mladotic

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 102 v KÚ Chrášťovice u Mladotic jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 102 1109   Chrášťovice u Mladotic Mladotice
Parcela st.102 248   Chrášťovice u Mladotic Mladotice

Parcela st. 102 v KÚ Chrášťovice u Mladotic, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Chrášťovice č.p.47, Mladotice st.102, Chrášťovice u Mladotic 2.93 03.02.2021
Chrášťovice č.p.34, Mladotice st.47, Chrášťovice u Mladotic 25.67 27.12.2023
Chrášťovice č.p.33, Mladotice st.42, Chrášťovice u Mladotic 42.58 27.12.2023
Objekt 95412956 st.89, Chrášťovice u Mladotic 56.03 23.10.2018
Objekt 148296963 st.44/1, Chrášťovice u Mladotic 43.23 09.01.2025
Chrášťovice č.p.20, Mladotice st.43, Chrášťovice u Mladotic 44.73 27.12.2023
Chrášťovice č.p.9, Mladotice st.33, Chrášťovice u Mladotic 60.06 27.12.2023
Objekt 95411828 st.90, Chrášťovice u Mladotic 55.28 23.10.2018
Chrášťovice č.p.32, Mladotice st.1/4, Chrášťovice u Mladotic 55.48 27.12.2023
Objekt 95412981 st.91, Chrášťovice u Mladotic 66.80 23.10.2018

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.