Parcela st. 1776/178 v KÚ Milovice nad Labem - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 1776/178 v KÚ Milovice nad Labem obec Milovice o výměře 32m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Milovice
Milovice nad Labem

Parcela st. 1776/178 v KÚ Milovice nad Labem
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 1776/178
Výměra parcely 32m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Milovice 119341336
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 28.03.2023
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.89002460010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1032361.91 Y:-708971.33
GPS pozice50.22294426813009,14.870686930337705
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 1776/178 v KÚ Milovice nad Labem, Katastrální mapa
Milovice 119341336 na parcele st. 1776/178 v KÚ Milovice nad Labem
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovníBez č.p. nebo č.e.
Na parcelest. 1776/178
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu -
Zastavěná plocha32m2
Podlahová plocha30m2
Obestavěný prostor65m3
Počet podlaží1
ID Budovy54325309010
Platí od 21.03.2023
KódSO.119341336
Definiční bodX:-1032361.49 Y:-708970.02
Umístění objektu
Definiční bodX:-1032361.49 Y:-708970.02
GPS pozice50.22294954753488,14.870704364284405
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Milovice 119341336 na parcele st. 1776/178 v KÚ Milovice nad Labem, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 1776 v KÚ Milovice nad Labem

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 1776 v KÚ Milovice nad Labem jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 1776/1 13261   Milovice nad Labem Milovice
Parcela 1776/10 512   Milovice nad Labem Milovice
Parcela 1776/11 975   Milovice nad Labem Milovice
Parcela 1776/12 1112   Milovice nad Labem Milovice
Parcela 1776/13 349   Milovice nad Labem Milovice
Parcela 1776/14 1247   Milovice nad Labem Milovice
Parcela 1776/15 1662   Milovice nad Labem Milovice
Parcela 1776/2 10013   Milovice nad Labem Milovice
Parcela 1776/3 1453   Milovice nad Labem Milovice
Parcela 1776/42 1341   Milovice nad Labem Milovice
Parcela 1776/44 1056   Milovice nad Labem Milovice
Parcela 1776/48 2648   Milovice nad Labem Milovice
Parcela 1776/5 92   Milovice nad Labem Milovice
Parcela 1776/51 580   Milovice nad Labem Milovice
Parcela 1776/52 115   Milovice nad Labem Milovice
Parcela 1776/53 344   Milovice nad Labem Milovice
Parcela 1776/54 704   Milovice nad Labem Milovice
Parcela 1776/6 62   Milovice nad Labem Milovice
Parcela 1776/7 207   Milovice nad Labem Milovice
Parcela 1776/9 756   Milovice nad Labem Milovice

Parcela st. 1776/178 v KÚ Milovice nad Labem, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 119341336 st.1776/178, Milovice nad Labem 1.38 21.03.2023
Objekt 119341212 st.1776/179, Milovice nad Labem 13.11 21.03.2023
Mladá č.p.677, Milovice st.1776/171, Milovice nad Labem 21.60 22.05.2019
Mladá č.p.549, Milovice st.1051, Milovice nad Labem 39.12 23.12.2023
Mladá č.p.548, Milovice st.1054, Milovice nad Labem 45.00 23.12.2023
Objekt 107212102 st.1776/168, Milovice nad Labem 45.61 02.03.2022
Mladá č.p.676, Milovice st.1043, Milovice nad Labem 50.82 14.12.2018
Mladá č.p.543, Milovice st.1128, Milovice nad Labem 89.32 23.12.2023
Mladá č.p.544, Milovice st.1127, Milovice nad Labem 79.58 23.12.2023
Mladá č.p.547, Milovice st.1055, Milovice nad Labem 82.57 23.12.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.