Parcela st. 365 v KÚ Malý Ratmírov - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 365 v KÚ Malý Ratmírov obec Blažejov o výměře 61m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Blažejov
Malý Ratmírov

Parcela st. 365 v KÚ Malý Ratmírov
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 365
Výměra parcely 61m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití jiná plocha
Platí od 01.08.2022
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.91412630010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1153675.42 Y:-705838.62
GPS pozice49.14481688188248,15.130063208377496
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 365 v KÚ Malý Ratmírov, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 365 v KÚ Malý Ratmírov

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 365 v KÚ Malý Ratmírov jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 365 61   Malý Ratmírov Blažejov

Parcela st. 365 v KÚ Malý Ratmírov, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Malý Ratmírov č.e.17, Blažejov st.47, Malý Ratmírov 2.62 26.09.2016
Malý Ratmírov č.e.227, Blažejov st.152, Malý Ratmírov 19.44 27.12.2023
Malý Ratmírov č.e.46, Blažejov st.72, Malý Ratmírov 28.49 27.12.2023
Malý Ratmírov č.e.49, Blažejov st.73, Malý Ratmírov 26.05 27.12.2023
Malý Ratmírov č.e.222, Blažejov st.82, Malý Ratmírov 33.61 27.12.2023
Malý Ratmírov č.e.223, Blažejov st.150, Malý Ratmírov 43.50 27.12.2023
Malý Ratmírov č.e.162, Blažejov st.109, Malý Ratmírov 37.91 27.12.2023
Malý Ratmírov č.p.16, Blažejov st.20, Malý Ratmírov 55.55 27.12.2023
Malý Ratmírov č.e.21, Blažejov st.48, Malý Ratmírov 45.87 27.12.2023
Malý Ratmírov č.e.3, Blažejov st.108, Malý Ratmírov 55.64 27.12.2023

Příbuzné stránky

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.