Parcela st. 1236/14 v KÚ Zábřeh nad Odrou - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 1236/14 v KÚ Zábřeh nad Odrou obec Ostrava o výměře 301m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Ostrava
Zábřeh nad Odrou

Parcela st. 1236/14 v KÚ Zábřeh nad Odrou
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 1236/14
Výměra parcely 301m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití ostatní dopravní plocha
Platí od 08.11.2022
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.91872731010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1106321.14 Y:-475504.24
GPS pozice49.78914666702696,18.220413592071353
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 1236/14 v KÚ Zábřeh nad Odrou, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 1236 v KÚ Zábřeh nad Odrou

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 1236 v KÚ Zábřeh nad Odrou jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Ostrava, Zábřeh 1236 134   Zábřeh nad Odrou Ostrava
Parcela 1236/1 3641   Zábřeh nad Odrou Ostrava
Parcela 1236/10 12   Zábřeh nad Odrou Ostrava
Parcela 1236/11 37   Zábřeh nad Odrou Ostrava
Parcela 1236/14 301   Zábřeh nad Odrou Ostrava
Parcela 1236/2 26937   Zábřeh nad Odrou Ostrava
Parcela 1236/3 41120   Zábřeh nad Odrou Ostrava
Parcela 1236/4 2544   Zábřeh nad Odrou Ostrava
Parcela 1236/5 120   Zábřeh nad Odrou Ostrava
Parcela 1236/6 1201   Zábřeh nad Odrou Ostrava
Parcela 1236/9 129   Zábřeh nad Odrou Ostrava
Parcela st.1236/1 217   Zábřeh nad Odrou Ostrava

Parcela st. 1236/14 v KÚ Zábřeh nad Odrou, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 48939382 st.3168, Zábřeh nad Odrou 18.37 06.02.2013
Výškovice č.p.319, Ostrava st.945/14, Výškovice u Ostravy 35.29 19.12.2023
Výškovice č.p.320, Ostrava st.945/5, Výškovice u Ostravy 37.95 19.12.2023
Výškovice č.p.321, Ostrava st.945/15, Výškovice u Ostravy 41.20 19.12.2023
Výškovice č.p.301, Ostrava st.715/11, Výškovice u Ostravy 50.37 19.12.2023
Výškovice č.p.334, Ostrava st.945/13, Výškovice u Ostravy 46.52 19.12.2023
Výškovice č.p.322, Ostrava st.945/6, Výškovice u Ostravy 45.12 19.12.2023
Výškovice č.p.302, Ostrava st.715/12, Výškovice u Ostravy 59.08 19.12.2023
Výškovice č.p.323, Ostrava st.945/16, Výškovice u Ostravy 49.51 19.12.2023
Výškovice č.p.333, Ostrava st.945/4, Výškovice u Ostravy 52.48 19.12.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.