Parcela st. 861 v KÚ Žďár u Mnichova Hradiště - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 861 v KÚ Žďár u Mnichova Hradiště obec Žďár o výměře 265m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Žďár
Žďár u Mnichova Hradiště

Parcela st. 861 v KÚ Žďár u Mnichova Hradiště
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 861
Výměra parcely 265m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Doubrava 328, Žďár
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 02.02.2023
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.92402267010
Umístění parcely
Definiční bodX:-997268.76 Y:-690582.39
GPS pozice50.55714079239445,15.063414497780512
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 861 v KÚ Žďár u Mnichova Hradiště, Katastrální mapa
Doubrava 328, Žďár na parcele st. 861 v KÚ Žďár u Mnichova Hradiště
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní328
Na parcelest. 861
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Doubrava 328, Žďár
Zastavěná plocha265m2
Podlahová plocha202m2
Obestavěný prostor1540m3
Počet bytů1
Počet podlaží1
ID Budovy60268233010
Platí od 31.01.2023
KódSO.118930320
Definiční bodX:-997265.97 Y:-690582.47
Umístění objektu
Definiční bodX:-997265.97 Y:-690582.47
GPS pozice50.55716557593614,15.063408346578795
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Doubrava 328, Žďár na parcele st. 861 v KÚ Žďár u Mnichova Hradiště, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 861 v KÚ Žďár u Mnichova Hradiště

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 861 v KÚ Žďár u Mnichova Hradiště jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 861 5146   Žďár u Mnichova Hradiště Žďár
Parcela 861/1 3646   Žďár u Mnichova Hradiště Žďár
Parcela 861/2 1500   Žďár u Mnichova Hradiště Žďár
Parcela st.861 265   Žďár u Mnichova Hradiště Žďár

Parcela st. 861 v KÚ Žďár u Mnichova Hradiště, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Doubrava č.p.328, Žďár st.861, Žďár u Mnichova Hradiště 2.79 31.01.2023
Objekt 104436719 st.840, Žďár u Mnichova Hradiště 24.56 22.04.2021
Doubrava č.p.304, Žďár st.787, Žďár u Mnichova Hradiště 21.47 02.12.2015
Doubrava č.p.323, Žďár st.839, Žďár u Mnichova Hradiště 24.08 21.04.2021
Doubrava č.p.318, Žďár st.824, Žďár u Mnichova Hradiště 40.57 28.05.2020
Doubrava č.p.322, Žďár st.844, Žďár u Mnichova Hradiště 37.20 12.11.2021
Doubrava č.p.330, Žďár st.858, Žďár u Mnichova Hradiště 52.62 03.02.2023
Objekt 80547010 st.788, Žďár u Mnichova Hradiště 39.02 02.12.2015
Doubrava č.p.308, Žďár st.800, Žďár u Mnichova Hradiště 44.20 23.12.2023
Doubrava č.p.230, Žďár st.582, Žďár u Mnichova Hradiště 67.07 23.12.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.