Parcela st. 760 v KÚ Okrouhlo - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 760 v KÚ Okrouhlo o výměře 82m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Okrouhlo
KÚ Okrouhlo

Parcela st. 760 v KÚ Okrouhlo
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 760
Výměra parcely 82m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Okrouhlo 242
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 04.12.2025
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.95394101010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1061373.96 Y:-743682.93
GPS pozice49.922844816304845,14.444066517147874
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 760 v KÚ Okrouhlo, Katastrální mapa
Okrouhlo 242 na parcele st. 760 v KÚ Okrouhlo
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní242
Na parcelest. 760
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Okrouhlo 242
Zastavěná plocha82m2
Podlahová plocha59m2
Obestavěný prostor223m3
Počet bytů1
Počet podlaží1
ID Budovy61496679010
Platí od 09.02.2026
KódSO.121441008
Definiční bodX:-1061371.5 Y:-743683.0
Umístění objektu
Definiční bodX:-1061371.5 Y:-743683.0
GPS pozice49.922866644051034,14.444060891064485
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Okrouhlo 242 na parcele st. 760 v KÚ Okrouhlo, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 760 v KÚ Okrouhlo

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 760 v KÚ Okrouhlo jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 760 414   Okrouhlo Okrouhlo
Parcela st.760 82   Okrouhlo Okrouhlo

Parcela st. 760 v KÚ Okrouhlo, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Okrouhlo č.p.242 st.760, Okrouhlo 2.46 09.02.2026
Okrouhlo č.p.175 st.607, Okrouhlo 37.76 23.12.2023
Okrouhlo č.p.116 st.448, Okrouhlo 47.58 23.12.2023
Okrouhlo č.p.115 st.447, Okrouhlo 55.19 23.12.2023
Objekt 48930954 st.634, Okrouhlo 62.59 19.10.2017
Okrouhlo č.p.176 st.608, Okrouhlo 54.77 23.12.2023
Okrouhlo č.p.180 st.617, Okrouhlo 67.63 23.12.2023
Okrouhlo č.p.171 st.631, Okrouhlo 78.58 19.10.2017
Okrouhlo č.p.241 st.754, Okrouhlo 66.80 09.01.2026
Okrouhlo č.p.182 st.619, Okrouhlo 96.09 23.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.