Parcela st. 440/3 v KÚ Chvalčova Lhota - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 440/3 v KÚ Chvalčova Lhota obec Chvalčov o výměře 100m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Chvalčov
Chvalčova Lhota

Parcela st. 440/3 v KÚ Chvalčova Lhota
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 440/3
Výměra parcely 100m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití ostatní komunikace
Platí od 23.07.2024
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.96369370010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1146451.33 Y:-516906.12
GPS pozice49.396372906343416,17.699856559399958
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 440/3 v KÚ Chvalčova Lhota, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 440 v KÚ Chvalčova Lhota

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 440 v KÚ Chvalčova Lhota jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Chvalčov 440 80   Chvalčova Lhota Chvalčov
Parcela 440/1 2165   Chvalčova Lhota Chvalčov
Parcela 440/2 551   Chvalčova Lhota Chvalčov
Parcela 440/3 100   Chvalčova Lhota Chvalčov
Parcela 440/4 97   Chvalčova Lhota Chvalčov
Parcela 440/5 234   Chvalčova Lhota Chvalčov

Parcela st. 440/3 v KÚ Chvalčova Lhota, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Chvalčov č.p.698 st.332, Chvalčova Lhota 58.53 20.12.2023
Chvalčov č.p.601 st.256, Chvalčova Lhota 55.43 20.12.2023
Chvalčov č.p.694 st.253, Chvalčova Lhota 80.69 20.12.2023
Chvalčov č.p.695 st.254, Chvalčova Lhota 69.21 20.12.2023
Chvalčov č.p.696 st.255, Chvalčova Lhota 61.07 20.12.2023
Chvalčov č.p.611 st.206, Chvalčova Lhota 62.63 31.10.2024
Chvalčov č.p.610 st.207, Chvalčova Lhota 64.50 20.12.2023
Chvalčov č.p.693 st.252, Chvalčova Lhota 95.43 20.12.2023
Chvalčov č.p.687 st.245, Chvalčova Lhota 94.64 20.12.2023
Objekt 49455575 st.37/4, Chvalčova Lhota 105.71 16.03.2016

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.