Parcela st. 777/9 v KÚ Rochlice u Liberce - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 777/9 v KÚ Rochlice u Liberce obec Liberec o výměře 8m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Liberec
KÚ Rochlice u Liberce

Parcela st. 777/9 v KÚ Rochlice u Liberce
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 777/9
Výměra parcely 8m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití silnice
Platí od 25.03.2026
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.97321401010
Umístění parcely
Definiční bodX:-976078.55 Y:-688506.9
GPS pozice50.74844808571286,15.054214807626499
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 777/9 v KÚ Rochlice u Liberce, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 777 v KÚ Rochlice u Liberce

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 777 v KÚ Rochlice u Liberce jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 777/1 5932   Rochlice u Liberce Liberec
Parcela 777/3 13   Rochlice u Liberce Liberec
Parcela 777/5 205   Rochlice u Liberce Liberec
Parcela 777/6 155   Rochlice u Liberce Liberec
Parcela 777/7 12   Rochlice u Liberce Liberec
Parcela 777/8 6   Rochlice u Liberce Liberec
Parcela 777/9 8   Rochlice u Liberce Liberec
Parcela st.777/2 8   Rochlice u Liberce Liberec
Parcela st.777/4 78   Rochlice u Liberce Liberec

Parcela st. 777/9 v KÚ Rochlice u Liberce, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 48298794 st.778/4, Rochlice u Liberce 51.29 19.11.2021
Liberec VI-Rochlice č.p.339, Liberec st.787/1, Rochlice u Liberce 60.76 20.12.2023
Objekt 42368618 st.759/7, Rochlice u Liberce 67.88 01.02.2013
Objekt 47143151 st.768/9, Rochlice u Liberce 69.78 01.02.2013
Objekt 42255716 st.778/2, Rochlice u Liberce 72.89 01.02.2013
Liberec VI-Rochlice č.p.1009, Liberec st.787/2, Rochlice u Liberce 76.67 20.12.2023
Objekt 48044334 st.759/3, Rochlice u Liberce 78.80 01.02.2013
Objekt 78481775 st.778/14, Rochlice u Liberce 81.05 07.10.2014
Objekt 47290901 st.787/6, Rochlice u Liberce 92.59 01.02.2013
Objekt 47290897 st.758, Rochlice u Liberce 105.39 01.02.2013

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.