Parcela st. 142/2 v KÚ Králova Lhota u Českého Meziříčí - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 142/2 v KÚ Králova Lhota u Českého Meziříčí obec Králova Lhota o výměře 186m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Králova Lhota
Králova Lhota u Českého Meziříčí

Parcela st. 142/2 v KÚ Králova Lhota u Českého Meziříčí
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 142/2
Výměra parcely 186m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Králova Lhota 140
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 09.09.2024
Způsob ochrany pozemku neurčen
rozsáhlé chráněné území
ID parcelyPA.97890581010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1034285.28 Y:-628147.19
GPS pozice50.295101847080616,15.998884034367565
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 142/2 v KÚ Králova Lhota u Českého Meziříčí, Katastrální mapa
Králova Lhota 140 na parcele st. 142/2 v KÚ Králova Lhota u Českého Meziříčí
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní140
Na parcelest. 142/2
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Králova Lhota 140
Zastavěná plocha185m2
Podlahová plocha150m2
Obestavěný prostor853m3
Počet bytů1
Počet podlaží1
ID Budovy62346963010
Platí od 12.08.2024
KódSO.148644058
Definiční bodX:-1034282.94 Y:-628146.96
Umístění objektu
Definiční bodX:-1034282.94 Y:-628146.96
GPS pozice50.295122981706214,15.998883448840346
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Králova Lhota 140 na parcele st. 142/2 v KÚ Králova Lhota u Českého Meziříčí, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 142 v KÚ Králova Lhota u Českého Meziříčí

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 142 v KÚ Králova Lhota u Českého Meziříčí jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela st.142 1325   Králova Lhota u Českého Meziříčí Králova Lhota
Parcela st.142/1 1194   Králova Lhota u Českého Meziříčí Králova Lhota
Parcela st.142/2 186   Králova Lhota u Českého Meziříčí Králova Lhota

Parcela st. 142/2 v KÚ Králova Lhota u Českého Meziříčí, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Králova Lhota č.p.140 st.142/2, Králova Lhota u Českého Meziříčí 2.35 12.08.2024
Králova Lhota č.p.33 st.142/1, Králova Lhota u Českého Meziříčí 29.45 10.10.2024
Králova Lhota č.p.141 st.144/2, Králova Lhota u Českého Meziříčí 25.75 01.10.2024
Objekt 149074832 st.144/3, Králova Lhota u Českého Meziříčí 28.90 01.10.2024
Králova Lhota č.p.139 st.139/6, Králova Lhota u Českého Meziříčí 34.47 10.07.2024
Králova Lhota č.p.34 144, Králova Lhota u Českého Meziříčí 42.08 01.07.2011
Králova Lhota č.p.66 145, Králova Lhota u Českého Meziříčí 54.38 07.01.2014
Králova Lhota č.p.35 st.146, Králova Lhota u Českého Meziříčí 64.23 04.01.2024
Králova Lhota č.p.1 st.281, Králova Lhota u Českého Meziříčí 79.20 04.01.2024
Králova Lhota č.p.32 st.137, Králova Lhota u Českého Meziříčí 71.47 04.01.2024

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.