Parcela st. 3158/13 v KÚ Zábřeh na Moravě - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 3158/13 v KÚ Zábřeh na Moravě obec Zábřeh o výměře 627m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Zábřeh
Zábřeh na Moravě

Parcela st. 3158/13 v KÚ Zábřeh na Moravě
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 3158/13
Výměra parcely 627m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití manipulační plocha
Platí od 07.08.2024
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.97915185010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1088177.32 Y:-569588.41
GPS pozice49.87118728339059,16.894670950813072
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 3158/13 v KÚ Zábřeh na Moravě, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 3158 v KÚ Zábřeh na Moravě

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 3158 v KÚ Zábřeh na Moravě jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 3158/1 4406   Zábřeh na Moravě Zábřeh
Parcela 3158/10 1632   Zábřeh na Moravě Zábřeh
Parcela 3158/11 375   Zábřeh na Moravě Zábřeh
Parcela 3158/13 627   Zábřeh na Moravě Zábřeh
Parcela st.3158/2 426   Zábřeh na Moravě Zábřeh
Parcela st.3158/3 49   Zábřeh na Moravě Zábřeh
Parcela st.3158/4 178   Zábřeh na Moravě Zábřeh
Parcela st.3158/5 55   Zábřeh na Moravě Zábřeh
Parcela st.3158/6 287   Zábřeh na Moravě Zábřeh
Parcela st.3158/7 106   Zábřeh na Moravě Zábřeh
Parcela st.3158/8 371   Zábřeh na Moravě Zábřeh
Parcela st.3158/9 77   Zábřeh na Moravě Zábřeh

Parcela st. 3158/13 v KÚ Zábřeh na Moravě, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Zábřeh č.p.2555 st.3158/4, Zábřeh na Moravě 16.26 24.10.2024
Objekt 45024651 st.3158/5, Zábřeh na Moravě 16.65 01.07.2011
Objekt 45024642 st.3158/6, Zábřeh na Moravě 24.06 01.07.2011
Objekt 42973406 st.3241/27, Zábřeh na Moravě 29.76 01.07.2011
Zábřeh č.p.1712 st.3233, Zábřeh na Moravě 39.21 24.12.2023
Zábřeh č.p.1920 st.3241/13, Zábřeh na Moravě 31.93 24.12.2023
Zábřeh č.p.1925 st.3241/14, Zábřeh na Moravě 46.44 24.12.2023
Zábřeh č.p.1703 st.3231, Zábřeh na Moravě 53.63 24.12.2023
Zábřeh č.p.1921 st.3241/15, Zábřeh na Moravě 48.20 24.12.2023
Zábřeh č.p.1895 st.3158/2, Zábřeh na Moravě 49.26 24.12.2023

Příbuzné stránky

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.