Polská 92, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov, objekt - Města a obce
Mapa Polská 92, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov
Mapa - umístění Polská 92, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov na mapě, firmy na dané adrese.
Pozice na mapě je určena polohou objektu v katastru nemovistostí .
Polská 92, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov - Mapa
Na tomto místě se zobrazí mapa s informacemi o podnikání a sídlech firem na adrese Polská 92, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov.
Pokud tuto mapu nevidíte, zkotrolujte prosím, zda je ve vašem prohlížeči spuštěn Javaskript.
Základní údaje o objektu Polská 92, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov
Polská 92, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov - mapa, informace o poště a PSČ, údaje z katastru nemovitostí a katastrální mapa , statistické údaje o objektu , GPS pozice pro navigaci, informace o firmách, osobách a živnostech z veřejného rejstříku.
Poslední změny firem v objektu Polská 92, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov
V objektu evidujeme 11 změn.
Nově vzniklé firmy v objektu Polská 92, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov
Vznik
Název
15.08.2007
GROMAR, s.r.o.
Polská 92, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov
31.12.2006
JR Real, s.r.o.
Polská 92, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov
Katastr nemovitostí
Dolní Předměstí 92, Trutnov na parcele st. 614/1 v KÚ Trutnov Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní 92
Na parcele st. 614/1
Více o objektu
Nahlížení - majitel
| CUZK
Adresní místa v objektu
1 adresa, Polská 92
Zastavěná plocha 283m2
Počet bytů 1
Počet podlaží 1
ID Budovy 264991610
Platí od
05.01.2024
Kód SO.2246996
Definiční bod X:-1003707.22 Y:-629857.08
Katastrální mapa
objekty ulice Polská, ve kterých má sídlo nejvíce společností
V následujících objektech ulice Polská je umístěno sídlo nejvíce firem:
Název objektu
Firem
Živností
Osob OR
Polská 431, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov, obec Trutnov
5
-
-
Polská 91, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov, obec Trutnov
4
10
-
Polská 229, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov, obec Trutnov
4
3
-
Polská 148, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov, obec Trutnov
3
1
-
Polská 367, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov, obec Trutnov
3
3
-
Polská 171, Poříčí, 541 01 Trutnov, obec Trutnov
3
-
-
Polská 92, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov, obec Trutnov
2
-
-
Polská 81, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov, obec Trutnov
2
2
-
Polská 116, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov, obec Trutnov
2
2
-
Polská 163, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov, obec Trutnov
2
3
-
Polská 101, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov, obec Trutnov
2
5
-
Polská 186, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov, obec Trutnov
2
2
-
Polská 134, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov, obec Trutnov
1
-
-
Polská 164, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov, obec Trutnov
1
3
-
Polská 109, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov, obec Trutnov
1
3
-
Polská 182, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov, obec Trutnov
1
-
-
Polská 189, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov, obec Trutnov
1
5
-
Polská 199, Poříčí, 541 01 Trutnov, obec Trutnov
1
1
-
Polská 93, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov, obec Trutnov
1
2
-
Polská 113, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov, obec Trutnov
1
-
-
Zobrazit sloupec