České Budějovice 2 1805, České Budějovice na parcele st. 71/3 v KÚ České Budějovice 2

Nahlížení do katastru nemovitostí, stavební objekt číslo 1805 na parcele st. 71/3 v KÚ České Budějovice 2 v obci České Budějovice. Příslušnost objektu k územním celkům najdete v sekci Základní údaje, můžete se také podívat na katastrální mapu a okolní objekty. Statistické údaje o objektu České Budějovice 2 1805, České Budějovice na parcele st. 71/3 v KÚ České Budějovice 2 jsou na samostatné stránce.

Parcela
České Budějovice 2
Parcela st. 71/3
Část obce
Obec České Budějovice
Část obce České Budějovice 2
České Budějovice 2 1805, České Budějovice na parcele st. 71/3 v KÚ České Budějovice 2
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní1805
Na parcelest. 71/3
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Kijevská 1805/3
Zastavěná plocha110m2
Podlahová plocha90m2
Obestavěný prostor329m3
Počet bytů1
Počet podlaží1
ID Budovy15584588010
Platí od 26.01.2016
KódSO.79466303
Definiční bodX:-1165146.63 Y:-757129.78
Umístění objektu
Definiční bodX:-1165146.63 Y:-757129.78
GPS pozice48.98195835415633,14.454888694018836
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
České Budějovice 2 1805, České Budějovice na parcele st. 71/3 v KÚ České Budějovice 2, Katastrální mapa
Adresní místa v objektu
Číslo domovní/orientační Firmy na adrese
Kijevská 1805/3 0 firem, 1 osob


Objekty a parcely s číslem 1805 v KÚ České Budějovice 2

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 1805 v KÚ České Budějovice 2 jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt České Budějovice, České Budějovice 2 1805 110   České Budějovice 2 České Budějovice
Parcela 1805/1 233   České Budějovice 2 České Budějovice
Parcela 1805/10 238   České Budějovice 2 České Budějovice
Parcela 1805/11 286   České Budějovice 2 České Budějovice
Parcela 1805/12 333   České Budějovice 2 České Budějovice
Parcela 1805/13 315   České Budějovice 2 České Budějovice
Parcela 1805/14 367   České Budějovice 2 České Budějovice
Parcela 1805/15 12   České Budějovice 2 České Budějovice
Parcela 1805/2 310   České Budějovice 2 České Budějovice
Parcela 1805/22 569   České Budějovice 2 České Budějovice
Parcela 1805/26 114   České Budějovice 2 České Budějovice
Parcela 1805/3 262   České Budějovice 2 České Budějovice
Parcela 1805/4 227   České Budějovice 2 České Budějovice
Parcela 1805/5 224   České Budějovice 2 České Budějovice
Parcela 1805/6 264   České Budějovice 2 České Budějovice
Parcela 1805/7 271   České Budějovice 2 České Budějovice
Parcela 1805/8 569   České Budějovice 2 České Budějovice
Parcela 1805/9 193   České Budějovice 2 České Budějovice

Okolní objekty pro objekt České Budějovice 2 1805, České Budějovice na parcele st. 71/3 v KÚ České Budějovice 2

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
České Budějovice 2 č.p.39, České Budějovice st.72, České Budějovice 2 9.81 24.12.2023
České Budějovice 2 č.p.1474, České Budějovice st.69/3, České Budějovice 2 14.47 08.02.2024
Objekt 79470432 st.68/3, České Budějovice 2 20.74 15.02.2021
České Budějovice 2 č.p.113, České Budějovice st.220, České Budějovice 2 22.15 24.12.2023
Objekt 40499677 st.218, České Budějovice 2 24.40 01.07.2011
České Budějovice 2 č.p.114, České Budějovice st.222, České Budějovice 2 27.82 24.12.2023
České Budějovice 2 č.p.1475, České Budějovice st.69/1, České Budějovice 2 32.30 08.02.2024
České Budějovice 2 č.p.40, České Budějovice st.74, České Budějovice 2 32.48 24.12.2023
České Budějovice 2 č.p.38, České Budějovice st.68/1, České Budějovice 2 47.46 08.02.2024
České Budějovice 2 č.p.112, České Budějovice st.216, České Budějovice 2 48.98 24.12.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.