Parcela st. 1206/25 v KÚ Miřetice u Klášterce nad Ohří - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 1206/25 v KÚ Miřetice u Klášterce nad Ohří obec Klášterec nad Ohří o výměře 61m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Klášterec nad Ohří
Miřetice u Klášterce nad Ohří

Parcela st. 1206/25 v KÚ Miřetice u Klášterce nad Ohří
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 1206/25
Výměra parcely 61m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Klášterec nad Ohří 50320629
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 20.12.2010
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1278414503
Umístění parcely
Definiční bodX:-997721.3 Y:-824301.88
GPS pozice50.384604801595735,13.199173720178946
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 1206/25 v KÚ Miřetice u Klášterce nad Ohří, Katastrální mapa
Klášterec nad Ohří 50320629 na parcele st. 1206/25 v KÚ Miřetice u Klášterce nad Ohří
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovníBez č.p. nebo č.e.
Na parcelest. 1206/25
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu -
ID Budovy556987503
Platí od 01.07.2011
KódSO.50320629
Definiční bodX:-997719.88 Y:-824303.46
Umístění objektu
Definiční bodX:-997719.88 Y:-824303.46
GPS pozice50.384615252388244,13.199148717154207
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Klášterec nad Ohří 50320629 na parcele st. 1206/25 v KÚ Miřetice u Klášterce nad Ohří, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 1206 v KÚ Miřetice u Klášterce nad Ohří

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 1206 v KÚ Miřetice u Klášterce nad Ohří jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 1206/1 30   Miřetice u Klášterce nad Ohří Klášterec nad Ohří
Parcela 1206/12 58   Miřetice u Klášterce nad Ohří Klášterec nad Ohří
Parcela 1206/13 58   Miřetice u Klášterce nad Ohří Klášterec nad Ohří
Parcela 1206/14 59   Miřetice u Klášterce nad Ohří Klášterec nad Ohří
Parcela 1206/15 12   Miřetice u Klášterce nad Ohří Klášterec nad Ohří
Parcela 1206/4 70   Miřetice u Klášterce nad Ohří Klášterec nad Ohří
Parcela 1206/5 47   Miřetice u Klášterce nad Ohří Klášterec nad Ohří
Parcela st.1206/10 57   Miřetice u Klášterce nad Ohří Klášterec nad Ohří
Parcela st.1206/11 58   Miřetice u Klášterce nad Ohří Klášterec nad Ohří
Parcela st.1206/16 59   Miřetice u Klášterce nad Ohří Klášterec nad Ohří
Parcela st.1206/17 59   Miřetice u Klášterce nad Ohří Klášterec nad Ohří
Parcela st.1206/18 60   Miřetice u Klášterce nad Ohří Klášterec nad Ohří
Parcela st.1206/19 60   Miřetice u Klášterce nad Ohří Klášterec nad Ohří
Parcela st.1206/20 60   Miřetice u Klášterce nad Ohří Klášterec nad Ohří
Parcela st.1206/21 61   Miřetice u Klášterce nad Ohří Klášterec nad Ohří
Parcela st.1206/22 61   Miřetice u Klášterce nad Ohří Klášterec nad Ohří
Parcela st.1206/6 67   Miřetice u Klášterce nad Ohří Klášterec nad Ohří
Parcela st.1206/7 60   Miřetice u Klášterce nad Ohří Klášterec nad Ohří
Parcela st.1206/8 48   Miřetice u Klášterce nad Ohří Klášterec nad Ohří
Parcela st.1206/9 59   Miřetice u Klášterce nad Ohří Klášterec nad Ohří

Parcela st. 1206/25 v KÚ Miřetice u Klášterce nad Ohří, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 50320629 st.1206/25, Miřetice u Klášterce nad Ohří 2.12 01.07.2011
Objekt 50320611 st.1206/26, Miřetice u Klášterce nad Ohří 2.45 01.07.2011
Objekt 44286465 st.1206/24, Miřetice u Klášterce nad Ohří 6.63 01.07.2011
Objekt 43413501 st.1206/27, Miřetice u Klášterce nad Ohří 7.03 01.07.2011
Objekt 49869094 st.1206/23, Miřetice u Klášterce nad Ohří 11.15 01.07.2011
Objekt 49995715 st.1206/22, Miřetice u Klášterce nad Ohří 15.98 01.07.2011
Objekt 49888561 st.1206/21, Miřetice u Klášterce nad Ohří 20.45 01.07.2011
Objekt 49499360 st.1206/30, Miřetice u Klášterce nad Ohří 20.87 01.07.2011
Objekt 43009158 st.1206/31, Miřetice u Klášterce nad Ohří 25.34 01.07.2011
Objekt 49572121 st.1206/20, Miřetice u Klášterce nad Ohří 25.11 01.07.2011

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.