Parcela st. 2125/22 v KÚ Mělník - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 2125/22 v KÚ Mělník o výměře 214m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Mělník
KÚ Mělník

Parcela st. 2125/22 v KÚ Mělník
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 2125/22
Výměra parcely 214m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Mělník 3603
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 20.10.2009
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1637453206
Umístění parcely
Definiční bodX:-1016138.28 Y:-733384.46
GPS pozice50.33836156914644,14.50095583658364
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 2125/22 v KÚ Mělník, Katastrální mapa
Mělník 3603 na parcele st. 2125/22 v KÚ Mělník
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní3603
Na parcelest. 2125/22
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Medová 3603
Zastavěná plocha214m2
Obestavěný prostor850m3
Počet bytů1
Počet podlaží2
ID Budovy356340206
Platí od 22.12.2023
KódSO.25358375
Definiční bodX:-1016135.64 Y:-733380.56
Umístění objektu
Definiční bodX:-1016135.64 Y:-733380.56
GPS pozice50.33838982878535,14.501005102785086
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Mělník 3603 na parcele st. 2125/22 v KÚ Mělník, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 2125 v KÚ Mělník

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 2125 v KÚ Mělník jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Mělník 2125 136   Mělník Mělník
Parcela 2125/1 591   Mělník Mělník
Parcela 2125/10 570   Mělník Mělník
Parcela 2125/11 809   Mělník Mělník
Parcela 2125/13 581   Mělník Mělník
Parcela 2125/14 463   Mělník Mělník
Parcela 2125/15 617   Mělník Mělník
Parcela 2125/16 624   Mělník Mělník
Parcela 2125/17 58   Mělník Mělník
Parcela 2125/2 603   Mělník Mělník
Parcela 2125/20 1163   Mělník Mělník
Parcela 2125/4 543   Mělník Mělník
Parcela 2125/9 644   Mělník Mělník
Parcela st.2125/18 156   Mělník Mělník
Parcela st.2125/21 135   Mělník Mělník
Parcela st.2125/22 214   Mělník Mělník
Parcela st.2125/23 178   Mělník Mělník
Parcela st.2125/24 201   Mělník Mělník
Parcela st.2125/25 124   Mělník Mělník
Parcela st.2125/3 190   Mělník Mělník

Parcela st. 2125/22 v KÚ Mělník, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Mělník č.p.3603 st.2125/22, Mělník 4.71 22.12.2023
Objekt 89540727 st.2125/29, Mělník 26.85 12.05.2017
Mělník č.p.3613 st.2125/23, Mělník 28.24 18.11.2013
Mělník č.p.3596 st.2125/18, Mělník 29.90 22.12.2023
Mělník č.p.3637 st.2125/24, Mělník 41.63 22.12.2023
Mělník č.p.3634 st.2125/25, Mělník 40.80 22.12.2023
Mělník č.p.3505 st.2124/3, Mělník 43.25 22.12.2023
Objekt 43438571 st.2128/8, Mělník 58.24 01.07.2011
Mělník č.p.3571 st.2125/21, Mělník 60.96 22.12.2023
Mělník č.p.3648 st.2125/26, Mělník 50.35 22.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.