Parcela st. 2210 v KÚ Nový Hradec Králové - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 2210 v KÚ Nový Hradec Králové obec Hradec Králové o výměře 358m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Hradec Králové
Nový Hradec Králové

Parcela st. 2210 v KÚ Nový Hradec Králové
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 2210
Výměra parcely 358m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Hradec Králové 41675967
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 06.01.2004
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1835261602
Umístění parcely
Definiční bodX:-1044453.09 Y:-639699.5
GPS pozice50.19222152122408,15.854628036930377
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 2210 v KÚ Nový Hradec Králové, Katastrální mapa
Hradec Králové 41675967 na parcele st. 2210 v KÚ Nový Hradec Králové
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovníBez č.p. nebo č.e.
Na parcelest. 2210
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu -
ID Budovy384134602
Platí od 01.07.2011
KódSO.41675967
Definiční bodX:-1044452.38 Y:-639696.74
Umístění objektu
Definiční bodX:-1044452.38 Y:-639696.74
GPS pozice50.19223077281964,15.854665254157485
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Hradec Králové 41675967 na parcele st. 2210 v KÚ Nový Hradec Králové, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 2210 v KÚ Nový Hradec Králové

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 2210 v KÚ Nový Hradec Králové jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela st.2210 358   Nový Hradec Králové Hradec Králové

Parcela st. 2210 v KÚ Nový Hradec Králové, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 41675967 st.2210, Nový Hradec Králové 2.85 01.07.2011
Objekt 41676017 st.2413, Nový Hradec Králové 22.44 01.07.2011
Objekt 48214027 st.2215, Nový Hradec Králové 28.74 01.07.2011
Objekt 41677510 st.2212, Nový Hradec Králové 41.26 01.07.2011
Objekt 48208779 st.2209, Nový Hradec Králové 38.87 01.07.2011
Objekt 48208787 st.2208, Nový Hradec Králové 49.37 01.07.2011
Objekt 48214043 st.2211, Nový Hradec Králové 51.53 01.07.2011
Objekt 48214001 st.2213, Nový Hradec Králové 83.20 01.07.2011
Objekt 41675975 st.2052, Nový Hradec Králové 91.86 01.07.2011
Objekt 41677501 st.2408, Nový Hradec Králové 96.73 01.07.2011

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.