Parcela st. 4333/2 v KÚ Pardubice - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 4333/2 v KÚ Pardubice o výměře 135m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Pardubice
KÚ Pardubice

Parcela st. 4333/2 v KÚ Pardubice
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 4333/2
Výměra parcely 135m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití jiná plocha
Platí od 19.01.2004
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2444476606
Umístění parcely
Definiční bodX:-1060066.93 Y:-649525.99
GPS pozice50.04239024261203,15.743977124146395
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 4333/2 v KÚ Pardubice, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 4333 v KÚ Pardubice

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 4333 v KÚ Pardubice jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 4333/1 85   Pardubice Pardubice
Parcela 4333/2 135   Pardubice Pardubice
Parcela st.4333 136   Pardubice Pardubice

Parcela st. 4333/2 v KÚ Pardubice, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 108124606 st.1540, Rosice nad Labem 78.97 18.05.2022
Objekt 50353152 st.10765, Pardubice 90.98 04.02.2013
Objekt 102847819 st.1744, Rosice nad Labem 90.47 12.10.2020
Objekt 46744681 st.9905, Pardubice 101.74 10.10.2016
Objekt 46789740 st.1124, Rosice nad Labem 98.88 05.02.2013
Objekt 40434290 st.1037, Rosice nad Labem 114.89 27.07.2021

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.