Parcela st. 711/3 v KÚ Břeclav - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 711/3 v KÚ Břeclav o výměře 89m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Břeclav
KÚ Břeclav

Parcela st. 711/3 v KÚ Břeclav
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 711/3
Výměra parcely 89m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Břeclav 1408
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 31.05.1995
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2763025704
Umístění parcely
Definiční bodX:-1211516.71 Y:-582587.63
GPS pozice48.75594572446361,16.89281031866991
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 711/3 v KÚ Břeclav, Katastrální mapa
Břeclav 1408 na parcele st. 711/3 v KÚ Břeclav
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní1408
Na parcelest. 711/3
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Stromořadní 1408/6
Zastavěná plocha54m2
Počet bytů1
Počet podlaží2
ID Budovy409451704
Platí od 06.01.2024
KódSO.18858490
Definiční bodX:-1211517.25 Y:-582589.27
Umístění objektu
Definiční bodX:-1211517.25 Y:-582589.27
GPS pozice48.75593936444667,16.892788895115856
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Břeclav 1408 na parcele st. 711/3 v KÚ Břeclav, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 711 v KÚ Břeclav

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 711 v KÚ Břeclav jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 637/711 1196   Břeclav Břeclav
Parcela st.711/1 174   Břeclav Břeclav
Parcela st.711/2 113   Břeclav Břeclav
Parcela st.711/3 89   Břeclav Břeclav

Parcela st. 711/3 v KÚ Břeclav, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Břeclav č.p.1408 st.711/3, Břeclav 1.73 06.01.2024
Břeclav č.p.560 st.711/2, Břeclav 4.77 06.01.2024
Břeclav č.p.553 st.711/1, Břeclav 13.15 15.01.2021
Břeclav č.p.531 st.712/1, Břeclav 19.38 06.01.2024
Břeclav č.p.562 st.801, Břeclav 28.30 12.03.2024
Břeclav č.p.573 st.712/3, Břeclav 24.25 06.01.2024
Břeclav č.p.515 st.710, Břeclav 25.90 12.03.2024
Břeclav č.p.840 st.1139/1, Břeclav 34.71 25.09.2014
Břeclav č.p.224 st.295/1, Břeclav 36.68 21.06.2022
Břeclav č.p.427 st.680/1, Břeclav 48.03 06.01.2024

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.