Parcela st. 1676/1 v KÚ Doksy u Máchova jezera - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 1676/1 v KÚ Doksy u Máchova jezera obec Doksy o výměře 2060m², zahrada.
Katastrální území
Obec Doksy
Doksy u Máchova jezera

Parcela st. 1676/1 v KÚ Doksy u Máchova jezera
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 1676/1
Výměra parcely 2060m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 07.09.2007
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
53051 1938
53111 122
ID parcelyPA.949060501
Umístění parcely
Definiční bodX:-990056.48 Y:-720967.65
GPS pozice50.58572050511303,14.624865545783834
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 1676/1 v KÚ Doksy u Máchova jezera, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 1676 v KÚ Doksy u Máchova jezera

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 1676 v KÚ Doksy u Máchova jezera jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 1676/1 2060   Doksy u Máchova jezera Doksy
Parcela 1676/2 326   Doksy u Máchova jezera Doksy
Parcela 1676/3 354   Doksy u Máchova jezera Doksy
Parcela st.1676/4 74   Doksy u Máchova jezera Doksy
Parcela st.1676/5 75   Doksy u Máchova jezera Doksy

Parcela st. 1676/1 v KÚ Doksy u Máchova jezera, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Staré Splavy č.e.229, Doksy st.1676/5, Doksy u Máchova jezera 24.38 27.12.2023
Staré Splavy č.e.244, Doksy st.1687/7, Doksy u Máchova jezera 33.22 27.12.2023
Staré Splavy č.e.168, Doksy 1674/7, Doksy u Máchova jezera 35.34 27.12.2023
Staré Splavy č.e.208, Doksy st.1676/4, Doksy u Máchova jezera 41.92 27.12.2023
Staré Splavy č.p.244, Doksy st.1688/2, Doksy u Máchova jezera 42.84 27.12.2023
Staré Splavy č.e.269, Doksy st.1680/14, Doksy u Máchova jezera 49.90 27.12.2023
Objekt 39739651 st.1677/17, Doksy u Máchova jezera 57.77 17.01.2018
Staré Splavy č.e.200, Doksy st.1677/16, Doksy u Máchova jezera 51.06 27.12.2023
Staré Splavy č.e.228, Doksy st.1677/18, Doksy u Máchova jezera 56.05 27.12.2023
Staré Splavy č.e.225, Doksy 1674/8, Doksy u Máchova jezera 80.66 27.12.2023
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.