Parcela st. 674/9 v KÚ Proseč nad Nisou - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 674/9 v KÚ Proseč nad Nisou obec Jablonec nad Nisou o výměře 87m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Jablonec nad Nisou
Proseč nad Nisou

Parcela st. 674/9 v KÚ Proseč nad Nisou
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 674/9
Výměra parcely 87m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití zeleň
Platí od 25.06.2015
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.24336493010
Umístění parcely
Definiční bodX:-978732.38 Y:-682215.55
GPS pozice50.73198490451029,15.14739782653058
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 674/9 v KÚ Proseč nad Nisou, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 674 v KÚ Proseč nad Nisou

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 674 v KÚ Proseč nad Nisou jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 674/3 121   Proseč nad Nisou Jablonec nad Nisou
Parcela 674/4 375   Proseč nad Nisou Jablonec nad Nisou
Parcela 674/6 570   Proseč nad Nisou Jablonec nad Nisou
Parcela 674/9 87   Proseč nad Nisou Jablonec nad Nisou
Parcela st.674/7 314   Proseč nad Nisou Jablonec nad Nisou

Parcela st. 674/9 v KÚ Proseč nad Nisou, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Proseč nad Nisou č.p.5138, Jablonec nad Nisou st.679/4, Proseč nad Nisou 21.89 25.11.2018
Proseč nad Nisou č.p.5137, Jablonec nad Nisou st.674/7, Proseč nad Nisou 27.37 28.12.2023
Proseč nad Nisou č.p.264, Jablonec nad Nisou 684, Proseč nad Nisou 55.48 01.07.2011
Objekt 38455218 st.682, Proseč nad Nisou 48.95 01.07.2011
Proseč nad Nisou č.p.4864, Jablonec nad Nisou st.660/4, Proseč nad Nisou 53.63 28.12.2023
Proseč nad Nisou č.p.4860, Jablonec nad Nisou st.659, Proseč nad Nisou 51.26 28.12.2023
Proseč nad Nisou č.p.5377, Jablonec nad Nisou st.685/2, Proseč nad Nisou 60.54 23.05.2019
Proseč nad Nisou č.p.5279, Jablonec nad Nisou st.681/1, Proseč nad Nisou 57.34 20.07.2015
Proseč nad Nisou č.p.4857, Jablonec nad Nisou st.673/8, Proseč nad Nisou 66.92 28.12.2023
Objekt 80229395 st.681/2, Proseč nad Nisou 65.50 05.10.2015
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.